reklama

Fotelik do samochodu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez kamila1982, 12 Czerwiec 2015.

1. kamila1982

kamila1982 Fanka BB :)

2. szczesliwa.4

szczesliwa.4 Fanka BB :)

My zdecydowaliśmy się na maxi cosi cabriofix z bazą. Dla mnie kwestia bezpieczeństwa jest bardzo ważna, mimo, że tutaj gdzie mieszkam nie ma wielkiego ruchu na drodze. Niestety nigdy niewiadomo co może się wydarzyć, a jak mam możliwość ze swojej strony zapewnić dziecku tyle bezpieczeństwa ile mogę, zrobię to.
    Ten drugi fotelik droższy, bo on chyba z bazą jest. Pewnie do niego można później wpiąć fotelik dla starszego dziecka. Zorientuj się, policz i zobaczysz co jest lepsze.

3. reklama
  4. kamila1982

5. szczesliwa.4

To jest to czarne pod fotelikiem. Wpinasz to do auta na stałe a później tylko dolaczasz fotelik na klik tak jest w maxi cosi. Nie trzeba za każdym razem montować fotelika wystarczy wpiac

6. Colly

Colly Fanka BB :)

Tylko trzeba patrzeć czy ta baza jest odpowiednia do samochodu. Nie wszystkie auta mają system isofix.

7. malinka89

malinka89 Fanka BB :)

Jest też baza bez izo fix, ostatnio też ją oglądaliśmy

Planujemy maxi cosi cabrifix właśnie z bazą ale ostatnio jeszcze zwróciłam uwagę na fotelik besafe ale muszę o nim poczytać

8. kamila1982

A to mozna jakos sprawdzic?

9. Colly

Colly Fanka BB :)

10. reklama
  11. kamila1982

Super, bede sprawdzac czy mamy cos takiego, dziekuje :-)

12. szczesliwa.4

Ostatnia edycja: 13 Czerwiec 2015

Poleć forum