reklama

fotelik na rower

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez pytia, 30 Kwiecień 2007.

1. pytia

pytia Fanka BB :)

Dziewczyny, czy któraś z was zakupiła już lub ma zamiar zakupić dla maluszka fotelik mocowany do rowera. Mam ochotę pojeździć trochę w tym roku, ale nie znam się zupełnie na firmach produkujących taki sprzęt. Które są dobre, na co zwrócić uwagę?

2. Mokkate

Mokkate Mama Marcowa '06

Mam jeszcze po Daruni, ale zupełnie nie wiem jakiej firmy... :no:
    Jak zejdę w końcu do piwnicy, to sprawdzę...
    Ale od dłuższego czasu mam ochotę wziąć małą na rower:-)
    Jestem ciekawa jej reakcji...

3. reklama
  4. kasianka

kasianka Fanka BB :)

Pytia my kupiliśmy hamaxa, niestety najprostszy model:wściekła/y:i już żałuje, bo nie ma on regulacji nachylenia siedziska i jak dziecko usypia w czasie jazdy to nie jest w zbyt komfortowej pozycji:wściekła/y:Hamax z regulacją to wersja sleepy. jest to chyba jedna z popularniejszych firm, no i ceny jeszcze dość przystępne..

5. asioczek

asioczek Fan(ka)

6. pytia

pytia Fanka BB :)

Pojechaliśmy wczoraj do sklepu rowerowego i kupiliśmy własnie Hamax Siesta. Wprawdzie trochę drożej niż na allegro, ale uparłam się, żeby wykorzystać wolne dni i trochę pojeździć. Faktycznie fotelik bardzo fajny, z regulacją odchylenia i miejscem na kask. No i Jasiowi całkiem się spodobała jazda. Na pierwszej przejażdżce wysiedział pół godziny, a na następnej juz godzinę, z przerwą na chwilę zabawy i rozprostowanie kości :)
    Zdjęcia naszych pierwszych rowerowych przymiarek w wątku zdjęciowym :)

Poleć forum