reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik na rower

pytia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2005
Postów
4 681
Dziewczyny, czy któraś z was zakupiła już lub ma zamiar zakupić dla maluszka fotelik mocowany do rowera. Mam ochotę pojeździć trochę w tym roku, ale nie znam się zupełnie na firmach produkujących taki sprzęt. Które są dobre, na co zwrócić uwagę?
 
reklama
Mam jeszcze po Daruni, ale zupełnie nie wiem jakiej firmy... :no:
Jak zejdę w końcu do piwnicy, to sprawdzę...
Ale od dłuższego czasu mam ochotę wziąć małą na rower:-)
Jestem ciekawa jej reakcji...
 
Pytia my kupiliśmy hamaxa, niestety najprostszy model:wściekła/y:i już żałuje, bo nie ma on regulacji nachylenia siedziska i jak dziecko usypia w czasie jazdy to nie jest w zbyt komfortowej pozycji:wściekła/y:Hamax z regulacją to wersja sleepy. jest to chyba jedna z popularniejszych firm, no i ceny jeszcze dość przystępne..
 
Pojechaliśmy wczoraj do sklepu rowerowego i kupiliśmy własnie Hamax Siesta. Wprawdzie trochę drożej niż na allegro, ale uparłam się, żeby wykorzystać wolne dni i trochę pojeździć. Faktycznie fotelik bardzo fajny, z regulacją odchylenia i miejscem na kask. No i Jasiowi całkiem się spodobała jazda. Na pierwszej przejażdżce wysiedział pół godziny, a na następnej juz godzinę, z przerwą na chwilę zabawy i rozprostowanie kości :)
Zdjęcia naszych pierwszych rowerowych przymiarek w wątku zdjęciowym :)
 
Do góry