reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Fotelik samochodowy

reklama

kumcia.moni

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zaczyna siadać z nosidełka już i nogi wystają.Tak wyjęta jest wkładka.Myslalam nad fotelikiem samochodowym 9-18kg tyłem do kierunku jazdy
oglądałaś concord reverso plus? Co myslisz? Jak pisałam u nas się sprawdza i młody lubi w niej jeździć

Rozwiązania
0
Jeśli nie ma pewności, czy fotelik pasuje do dziecka. Można podjechać do fotelik.info , salonu fotelików samochodowych, tam z mężem pojechaliśmy kupić fotelik dla dziecka. Nie dość, że mój synek mógł się pobawić w kąciku dla dzieci, to mili panowie dobrali fotelik do mojego samochodu, rzetelnie sprawdzając wagę, wzrost i wiek mojego synka. Potem nauczyli mojego męża montować fotelik, gdy ja mogłam miło spędzić czas, popijając kawkę. Ale kto, co woli.

Do góry