reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Moja kolezianka polecała mi fotelik Deltima, bo ponoć wygonie się go na stelażu przesuwa do leżenia. Wygląda wizualnie bardzo wyjściowo, moze któraś coś o tym wie?
 
my mamy fotelik GRACO ale to jeszcze moze przez jakies 1,5 miesiaca bo moj braciszek zabierz bo od niego pozyczalam
 
I z rozpędu kupiliśmy dzisiaj od razu fotelik samochodowy :laugh: Maxi-Cosi Priory - czerwoniutki (taka nostalgia po Mutsy ;))
 
A to jest ten z nogą czy bez? Ja też jestem bliżej maxi cosi priori, podoba mi się :) TYlko ten bez nogi..
 
Nie nic takiego nie ma ten fotelik ... maxi cosi ogólnie są bardzo dobre, dobrze w testach wypadają, z resztą obecny mam tej firmy, używało go kilkoro dzieci i pewnie jeszcze niejedno użyje ... więc nie zastanawialiśmy się długo!

Magdusiek kontynuuj członkowstwo w klubie Maxi-Cosi :laugh:
 
reklama
będę, bo jestem zadowolona z obecnego fotelika, fajny jest, jeszcze Natalce starcza miejsca, ale jak podrośnie odrobinę i będzie ważyla ciut więcej to kupimy drugi i będziemy mieli jeden na stałe mnie, a do Kamila na razie ten aktualny.
A Wy w calineczce kupiliście? tam za gotówkę jest rabat?
 
Do góry