reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

witam u mnie z tą zgagą się sprawdziło. Z Kubą na końcówce miałam taką zgagę że masakra. Nawet kuzynce mówiłam że mały będzie miał chyba bujną czuprynę - ona się ze mnie śmiała bo pierwszy raz to słyszała. A po porodzie wspominała że wykrakałam.
a tu kuba po porodzie - w szpitalu robili takie pamiątkowe zdięcia:
DSC00138.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja miałam w ciąży taką zgagę ,że w końcu wiedziałam co to zgaga - bo zawsze myślałam że miałam a to zwykła jakaś niestrawność była - a Viki włosków niet - choć jak się rodziła to robiła wrażenie jakby miała bujną czuprynkę - chyba ,że nie tylko ja umyli i wytarli, ale jeszcze ogolili:p

ewela- słodka ta Twoja czuprynka ;)
 
fajne zdjecie na pamiątkę i wloski tez cudowne:))
Mi ostatnio fryzjerka powiedziała, że jak sie farbuje w pierwszym trymestrze włosy to dziecko moze byc rude. U nas to nieprawda. Ponoc jej klientka ma 2 rudych dzieci a w rodzinie nikt nie jest.
 
reklama
Dzis pierwsza marchewka i moj Marchewkowy Potwór :)

DSC08351.JPG
 

Załączniki

  • DSC08346.JPG
    DSC08346.JPG
    66 KB · Wyświetleń: 63
  • DSC08344.JPG
    DSC08344.JPG
    65,6 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC08350.JPG
    DSC08350.JPG
    65,3 KB · Wyświetleń: 58
Do góry