reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

reklama
hej :) pierwszy raz jestem w tym wątku :)
a w załączniku moja malutka :)
 

Załączniki

  • P3311112.jpg
    P3311112.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 53
Regularnie ogladam fotki naszych maluszkow i tak sobie mysle ze strasznie szybko ten czas leci, jeszcze niedawno byly takie malutkie, a teraz.... Wszystkie nasze wrzesniowe dzieciaczki sa wspaniale i sliczne:) Ciekawe co to z nich wyrosnie:)

A tu kilka naszych zdjec z pobytu w rodzinnych stronach:
DSCF1687.jpgMaja z siostra:)
DSCF1664.jpgcóreczka mojego brata:)
DSCF1660.jpgpatataj patataj :)
DSCF1701.jpggdzie jest kierowca?
DSCF1675.jpgwalka o zabawki
DSCF9069.jpgDSCF9116.jpgDSCF9105.jpg
 
Justyna Wiktorek to mi na 2 latka wyglada w tym lezaczku bujaczku, a usmiech ma boski, i te zebolki... kiedy Antos tyle bedzie miał....

misiunia cukiereczek przesłodki z Twojej Majeczki

gosheek sliczne z Was dziewczynki (mowie o całej trójeczce). I super to patatatj, widac po usmiechu Majeczki ze zabawa w nim przednia, a o tym ferarri czerwonym to juz nie wspomne;-):-)
 
wstawiam jeszcze jedna fotkę, żeby nadrobić - zdjęcie zrobione pierwszego dnia po wyjściu ze szpitala :DD i ulubiona pozaycja mojej Majki :p

jejkuu jak widze na tych zdjęciach wasze siedzące i raczkujące maluchy to aż mi sie marzy żeby moja w koncu ruszyła noo ! :p a ona nic :(
 

Załączniki

  • PA040082.jpg
    PA040082.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry