reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG naszych kropeczek, fasolek, maleństw itd :)

Nie zmniejszył czy zwiększył niewiem lekarz chciał mnie uspokoić i mówi że taki sam i ze nic nie da ze będę się martwic czy rośnie.
 
reklama
I my już po wizycie :) Mam kartę ciąży.
Maluszki mają 35 i 34mm ważą ok 5-6g.
Akcja serca 144 i 151 uderzeń.
Jedyne co się lekarzowi nie podobało to moja krótka szyjka ma 25mm a na ostatniej wizycie było 35mm :/
Szybko zaczęłaby się skracać :(
Dlatego za tydzień mam wizytę kontrolną, kazał się oszczędzać, ale l4 nie dał. Dostałam receptę na luteinę i nakaz brania witamin. No i tyle :)
Fotek nie mam bo on wszystko do kartoteki daje, a ja musiałabym oddzielnie 50zł jeszcze dopłacić, więc nadal w tym temacie do prenatalnych czekam.
Dziękuję za kciuki :)
 
Gratuluję karty i zdrowych bąbli :)
Mi jak nie chcieli dać zdjęcia to spytałam czy mogę zrobić zdjęcie tego zdjęcia telefonem. Krzywo się patrzeli ale jak powiedziałam że to dla ojca dziecka to się zgodzili :]
 
reklama
Do góry