reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Jeszcze raz dziękuję za życzenia:)

Zaraz po moim dzisiejszym wpisie tutaj zadzwoniła do mnie dr Ł, że musi przełożyc nasza wizyte bo jakas kontrola jutro itd. Zaproponowała mi piątek o 13.30 ino w Siemianowicach. Pojedziemy, a jakze:) Tylko..na piątek już mieliśmy zaplanowany wyjazd do Piotrkowa.. więc trasa bedzie długa. Jedziemy na kilka dni do rodziny ciekawej Frania naszego. Trasa długa przed nami, bo az w lubelskie zawitamy.
Ale..laptopa biorę za sobą..;-)
 
Franiu kochany przyjmij jeszcze jedne mocno spóźnione ale serdeczne życzenia, żebyś zawsze był takim Super Facecikiem z cudownym usiemiech i dużo, dużo zdrówka :-)

Gdzie będziecie w lubelskim?
 
Widać, że Franiowi torcik smakował i sądząc po zdjęciach nawet otoczenie nie bardzo ucierpiało ;-) Czyli z samodzielnym jedzeniem nie jest najgorzej chyba.
Z tego, co piszesz w piątek czeka Was niezły maraton. To wszystko w jeden dzień :szok: ?!
 
Majka, staram sie dawac Franiowi do samodzielnego jedzenia , co sie do tego nadaje - kanapke, banana, chrupki, placuszki. A tu na zdjęciu wyglada super, w rzeczywistosci torcik został zjedzony raczką, łyżeczka super jak udawało mu się weń trafić, przykleiło się troche bitej smietany i mały ja zlizywał z łyżeczki. Generalnie do jedzenia łyżeczka to jeszcze lata świetlne. Ale - jak pisałam - jak tylko się da, to łyżeczke daje mu w łapkę:)
 
Bershka, po nie damy rady bo potem lecimy do Piotrkowa a wizyta potrwa ze 2 godz.
Moglibysmy przed? Kurcze, musiałabym sprawę obgadać z R, ale w razie czego planujesz coś w piątek między 12 a 13?:)


Nie napisałam, że na 2 urodziny Franiu ważył 10.600:)
Całkiem nieźle, prawda?:)
 
reklama
Waga super:tak:
Jestem ciekawa ile Aleks waży, 16.08 mamy szczepienie, czuję jak go chwytam w czasie ćwiczeń że ciałka ma mniej:-(
Nie wiem czy schudł (ostatnio mniej je) czy wyciągnął się i przez to takie wrażenie że chudszy.
 
Do góry