reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Dzięki Agata.

Franek ma ostatnio gorsze dni - zapewne przez kolejną przeprowadzkę. Strasznie uderza głową w podłogę. To jest po prostu przerażające.

Dziewczyny, pamiętacie o głosowaniu na bloga Frania i innych naszych wczesniaczków w konkursie "Na jednym wózku"?
KLIK na Frania
 
Głosujemy codziennie :)
Jak zamieszkacie u siebie to i Franio się uspokoi. Moje maluchy nie przeszły tyle co Franio ale nasza przeprowadzka się odbija na całej mojej trójce. Wszyscy płaczą, marudzą.

Trzymam kciuki, żebyście jak najszybciej byli u siebie, pozdrawiam:tak:
 
reklama
Do góry