reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Nie wiem:) Nawet nie wiem jakie jest za 1:) Jak swojego czasu czytałam regulamin konkursu te pozycje pozostały puste. Moze ciągle szukaja sponsorów na nagrody??:)
 
Melduje ino, ze zyjemy. W strasznym zagonieniu niestety.
I walczymy z kolejna infekcja Frania.

Na blogu umiesciłam kartę informacyjna z diagnozy klinicznej. Jesli któras z Was jest zainteresowana, zapraszam do lektury.

Poza tym konkurs trwa tylko do soboty, prosimy więc o glosy:)
 
dziewczyny, szukam mozliwosci wykonania video eeg od godz 20. Znacie jakis namiar?
Dobry sprzet i dobry neurolog mile widziani.

Poza tym u nas constans.
 
A my w ramach przyblizania tematu wczesniactwa i pozyskiwania funduszy na terapie i leczenie krasnalka znowu się konkursujemy.
Będziemy Wam wdzięczni, jeśli zechcie oddać głos na nasz blog. W czasie trwania całego konkursu (do 31.01) mozna głosowac tylko 1 raz na dany blog.

Blog Frania startuje w konkursie Blog Roku 2012.
dzielny Franek: Blog Roku 2012 - konkurs ruszył
Żeby zagłosowac na blog Frania trzeba wysłać sms o treści
A00436 na numer 7122
(w treści smsa 0 to zero, nie wolno robic spacji).
Dziękujemy za każdy głos:)

Koszt 1 smsa to 1,23 zł. Cały dochód z smsów zostanie przeznaczony na organizację integracyjno-rehabilitacyjnych obozów dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.
 
reklama
Do góry