reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

reklama
Dzisiaj byliśmy u babci w pracy i Matek ciągał firanki więc mówię do niego:
- nie rób tak bo to niegrzecznie, nie kupię ci więcej lentilków
na co Matek:
-kupisz kupisz:tak::szok:
 
Bezbledne sa nasze chlopaki i co jeden to lepsze teksty ma :-) Ciekawa jestem kiedy moj tak zacznie bo chwilowo to ma tylko dwa zdania w zanadrzu - nie ma taty i mamo gdzie jestes? a ponadto spory zasob slow - wszystkie niestety (tak jak i powyzsze zdania) po francusku. Jak tak dalej pojdzie to niedlug bede potrzebowac tlumacza, zeby zrozumiec wlasne dziecko.
 
U nas pytanie "dlaczego" jest co chwilę :-)

Któregoś dnia jadłyśmy rosół, Sylwek wrócił z pracy więc Martuś pobiegła do niego przywitać się i mówi:
- Tatusiu, już wróciłeś z pracy! Będziesz jadł rosołek?

Założyłam jej sukienkę, pobiegła do taty i przybierając pozę modelki:
- Tatusiu, jak wyglądam?

Przyjechała do nas moja ciocia. Martusia pyta:
- Kto to jest?
- Ciocia.
- A jak ma na imię?
- Aniela.
- Aniela?!? Mamo, no co ty!

Śpimy sobie smacznie, nagle czuję na policzku buziaka i słyszę:
- Wstawać śpiochy! Już jest godzina!
(Tylko biedna nie wiedziała która :-D)
 
cudne te wasze dzieci.....kurcze moj tak nie mowi ladnie
jezeli skalada zdania to maximum z dwoch wyrazow i czasami polowy nie kumamy....

mojedziecko mowi "kocham cie"! czyli KOMAM CIE! spoko nie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry