• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

reklama
pewnie ze widać  :) wygląda na duży fajniusi brzusio  :) a synuś jaki mały przystojniaczek  ;D i jak na faceta przystało spragniony  ;)  :laugh:
 
Oj u nas dzien wolny i juz mam tyle zaleglosci!!! Agutek,Iwonka, Corsini, Andzia wszystkie wasze domeczki sa super!!! Wszystkie mamy niby w tym samym czasie rodzic a jaka roznorodnosc jezeli o wielkosc naszych brzuszkow chodzi!!! Fajnie was tak poogladac i popodziwiac!!! Andziu a twoj synus taki slodziutki!!!

Katja a skad ty jestes bo cos wspominalas ze aparat w polsce, a ty gdzie?? Jak juz pewnie wiesz to nasze forum takie swiatowe jest, czy ty tez nie mieszkasz w pl??
 
Andziu a twoj synus taki slodziutki!!!

Dzieki ale szkoda ze tego starszego nie moge wkleic bo niemam zdjecia tzn.. mam ale sa za duze a nie umiem ich zmiejszyc :-[ a chetnie bym sie tez i nim pochwaliła :D
 
Andziu brzusio widac doskonale, fajna, pokaźna piłeczka. No i widzę, że już niedługo ślub :) , mam nadzieję, że pokażesz nam potem zdjęcia.
 
witam wszystkie lipcoweczki  :) dosc czesto tu zagladam i zawsze w milczeniu sledze co u lipcoweczek az w koncu napisze ze pieknie wygladacie a te wasze brzuszki sa przepiekne,dodaja kobiecie tyle uroku.jeszcze trcohe i te wasze skarby co nosicie pod sercem bedziecie trzymac w ramionach to najpiekniejsze przezycie jakie moze kobiete spotkac.jeszcze raz sie powtorze,jestescie sliczniutkie z tymi waszymi brzuszkami  :) i powodzenia  ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry