No k@asiek wreszcie cie odnalazłam całą - uff ale się naszukałam - sliczny masz brzuszek i pieknie wygladasz w ciąży. Całkeim spory jak na 8 miesiąc - oj poczekaj ty jak ci w 9 jeszcze wyskoczy!!!!! A jeśli chodzi o mnie to juz deprecha przeszła i teraz zlałam wszytsko - co ma być to będzie ;D ;D ;D. Cy ty mieszkasz w Hucie tak w ogóle - bo jakies tereny mi się znajome wydały na zdjęciach

