reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Marciaa slicznny masz brzusio i taki proporcjonalny, nie za duzy, w sam raz :)

Candy prawie wcale nie widac ze to po ciazy, wogole nie ma luznej skory, moja pamietam tak mocniej wisiala.

A ponizej ja z przed chwili... w lusterku
 
reklama
Wama, to ja mam chyba podobny brzusio do twojego, jutro wkleje zdjęcie, bo mojego J. siostra jest i nie chce teraz przy niej tu się fotografować.
Blueberry, a twój brzusio to malutki jak na kilka dni po porodzie, a kreska zejdzie, tak gdzieś czytałam.
 
A to mój brzuch, zdjęcie kiepskie wczoraj wieczorkiem robione :-p

P160310_21.56..jpg
 
Caroline nie mam teray moyliwosci yrobic fotki ale uwierz mi na słowo, ze mam identyczny brzuch jak Ty :)))) jakbym siebie widziala w lustrze:) ehh te nasze Natalkkowe brzuszki :)
 
Ccaroline, ładny brzuszek, ale ciesz się nim, bo to już ostatnie dni.

A ja wkleje mój brzuszek. Zdjęcie robione teraz - zaczynamy 39tydzień.
 

Załączniki

  • P3175168.jpg
    P3175168.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 129
  • P3175169.jpg
    P3175169.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 136
a to mój po tygodniu :

brawo :tak: pięknie candy !

marciaa slicznny masz brzusio i taki proporcjonalny, nie za duzy, w sam raz :)

candy prawie wcale nie widac ze to po ciazy, wogole nie ma luznej skory, moja pamietam tak mocniej wisiala.

A ponizej ja z przed chwili... W lusterku

mamy termin na ten sam dzień ale ja jestem zdecydowanie większa heheh ... brzuś pewnie podobny ale reszta niestety nadaję się do odessania :-D ślicznie Wama :-)

a to mój brzuch, zdjęcie kiepskie wczoraj wieczorkiem robione :-p

Zobacz załącznik 225727

Już jutro może go nie być ... shock ! Trzymam kciuki za wyklucie córeczki :-)

ccaroline, ładny brzuszek, ale ciesz się nim, bo to już ostatnie dni.

A ja wkleje mój brzuszek. Zdjęcie robione teraz - zaczynamy 39tydzień.

Imponujący biuścik - a jak brzuś się zmniejszy to dopiero będzie wrażenie - zagrozisz Pameli :-)
 
reklama
Naughty&happy ja normalnie mam dość pokaźny biust, a teraz to już wogóle. Mam jednak nadzieję, że wróci do swojego rozmiaru z przed ciaży hihi.
A malenstwo będzie z nami narazie w sypialni, a w przyszłości pójdzie do swojego pokoju, ale to będzie trzeba tam mały remoncik zrobić.
 
Do góry