reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Efa - ja tez mam ten sam problem z pastą do zebów i nie tylko :D Brzuchol tak odstaje ze ciągle mam plamy po czymś na ubraniach. A to się dotknę brzuchem do blatu brudnego, a to mi pasta kapnie, a to przy jedzeniu coś spadnie - normalnie wylądowałoby na podłodze, ale teraz to nie ma innej opcji niż, żeby mi się o brzuch nie zahaczyło:sorry: Normalnie wszystkie 'domowe' ciuchy mam poplamione na brzuchu
 
reklama
nice-girl no no pokazny ten twoj brzuszek jak na 4 kg :)
mi tez czesto cos laduje na brzuchu hehe
czy was tez brzuszek ciagnie, zwlaszcza jak wstajecie? mi sie wydaje ze mldy tak sie dziwnie uklada ze rwie mnie czesto w dole brzucha, zwlaszcza jak zmienie pozycje z siedzacej na stojaca....musze go wtedy podtrzymywac od dolu....
 
Oj pokaźny... Ale też nie startowałam z całkiem płaskiego, no i nie ukrywam że nie miałam pokaźnych mięsni brzucha, a wtedy wywala mocno brzuszek ;) W ogóle mam wrażenie, że mały już się tam ledwo mieści. Chyba ostatnio sporo podrósł, bo jego nóżki czuję już za żebrami pod samymi piersiami. No i w ogóle to wygląda tak jakby brzuch chciał się jeszcze bardziej rozszerzyć ale granica żeber i kości biodrowych go blokuje.

A z tym ciągnięciem też tak mam, ze czasem muszę brzuch podtrzymywać od dołu, bo inaczej to tak ciągnie że chodzić nie mogę.
 
Sivle - jak Ty to zrobiłaś, że masz taki mały brzusio? Ale zgrabniutka jesteś :) To Ty to chyba nic nie przytyłaś w tej ciąży.
Ja mam niecałe 4kg na plusie, a mam mega brzuchol.
Oj przytyłam, przytyłam, 8 kilo także to wcale nie tak mało ;) A brzuch nie wiem dlaczego taki mały. Wszyscy mówią, że pod sam koniec mi bardzo urośnie i pewnie tak będzie ;)
Kiedyś słyszałam, że jak ktoś ma mocne mięśnie brzucha to dłużej się utrzymuje w ciąży płaski. U mnie to się kompletnie nie sprawdza bo jestem totalnym leniem i nie pamiętam kiedy ostatnio ćwiczyłam, robiłam brzuszki. Po 10-ciu mam zadyszkę :D


A z tym ciągnięciem brzucha w dół to mam to samo jak czasami wstaję, albo nagle się schylę i podniosę. Też muszę podtrzymywać dłonią bo mam wrażenie, że zaraz "pęknie". Do tego jakby skurcze i twardnienia. Ale może na tym etapie ciąży to norma..
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ja chciałam dzisiaj fotkę strzelić, ale sama nie mam jak. Normalnie w kadrze się już nie mieścimy. Dzisiaj taki wielki mi brzucho się wydał, że szok.
 
nicegirl korcze to dopiero brzuchol!!! Super ! Kazda z was ma slodkie brzusie! Morze i ja jutro cos wstawie:)
 
To mój brzusio 30 tydzień
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 68
  • 2.jpg
    2.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry