reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
To i ja się dorzucę w 30 tygodniu :)
IMG00091-20100809-1447.jpgIMG00092-20100809-1447.jpg
 
no to widzę, że rozwiązałam worek:):):):) BRZUSIE MEGASŁODKIE, DZIEWUSZKI!!! ja swój wolę, szczerze mówiac w negliżu, jakis taki zgrabniejszy mi sie wydaje:p
sarisa, twoje fotki jak zwykle wyjątkowe:D piękne pamiątki z czasu ciąży będziecie mieli:D

(ej, a wiecie, że mi ten spinacz nie zawsze sie pojawia? why???)
 
Moja mama podsumowała to moje zdjęcia krótko " Zebra w ciąży" :D nie ma to jak dobre słowo od ukochanej matki :D
 
a moja powiedziała mi j=duzo lepiej a tak juz ładnie wygladałas rok temu jak schudłas ;-) lol
 
pom prostu nie wierze, ze czas tak szybko leci i Wasze brzuszki juz takie duze!!
moj wcale nie mniejszy, a jednak nie moge sie nadziwic:)

a oto najnowsze fotki. 29tc1d
 

Załączniki

  • 29t1d.jpg
    29t1d.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 76
reklama
a mi sie wydaje ze jestem olbrzymia i mam stres ze co jak wczesniej urodze ;-)
dzis zakonczylam 31 tydzien od jutra odliczamy 32...
31 WEEKS.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry