reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no w poooopę kotka, sarisa, jak Ty wstawiasz zdjęcia????????????????????? oświeć mnie,proszę, bo wyjdę z siebie zaraz:///
 
reklama
Robisz na dole "odpowiedz na ten temat" potem klikasz na dole zaawansowana edycja i tam dodajesz to w formie załącznika :) Taki spinacz narysowany jest :)
 
Zdjęcie0469.jpgZdjęcie0470.jpg

30tc:)
normalnie, nie wierzę:D:D:D:D dzieki!!! jesteście wielkie:D:D:D
 
Ida brzusio śliczny :) i taki malutki ,a nóżki jakie masz chudziachne ;). pzdr

Ps. Mam jeszcze kilka innych ,które mi sie podobają,ale zbyt są gołe i się wstydzę
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 64
  • 5.jpg
    5.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Ida zdjecia wstawia sie bardzo prosto, wchodzi w edycje zaawansowana, pojawia ci sie duze okienko, obok buziek jest taki spinacz, klikasz w niego, potem dodaj pliki, wybierasz ktore chcesz, wgrywasz, a nastepnie na dole klikasz wstaw w tekst i juz masz
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry