reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

Lorelain mi w pierwszej tez wolno rosl, ale ja raczej drobna jestem wiec zwalalam to na to. A wczoraj troche poczytalam i laski pisza, ze w drugiej to wyraznie widac juz 2-3miesiac. jak dla mnie szok
 
reklama
masala - ja tez jestem szczuplutka, w pierwszej ciąży zaczynałam z wagą 45 kg a teraz zaczynam z wagą 53/54 kg.
 
Heh to prawie na odwrot u nas, ja pierwsza zaczynalam z 52kg a druga z 48kg:pP

GaLAXIA ale wiesz co ja sie smialam w pierwszej ze to pierwsza sytuacja kiedy wypinalam brzuch zamiast go wciagac:))) podoba mi sie stwierdzenie moj prywatny brzuch:pP a jeszcze własny i prywatny:pP
 
Zdjęcie0470.jpg. To mój teścik... Z pierwszego już mocniejsza, muszę foto zrobic...

Co do brzuszków, to u mnie też widac nie będzie bo oponke mam swoją:-p
 
Wlasnie gadalam z kolezanka ktora jest 6 tyg przed nami... to jej drugie dziekco... w spodnie ciazowe wbila sie dwa tyg temu, a jej maz nie wierzy, ze jest na tak wczesnym etapie z takim brzuchem.... ups:p
 
wow w 11tyg z brzuszkiem? :-) Ja wam powiem ze chcialabym szybko miec brzuszek bo wtedy czulabym ze mam dzidzie no i strasznie podobaja mi sie ciazowe ubrania:-D
 
reklama
Galaxia, a wiesz, ze ja w pierwszej ciazy oprocz spodni ciazowych, w ktorych cala ciaze przechodzilam nic wiecej nie kupilam:pP I jakos teraz tez licze, ze te koszulki i bluzki ktore nosze dadza rade:pP Chociaz nie... jedna bym chciala z jakims fajnym napisem albo rysunkiem, jako t ona powazna matke prawie dwojki dzieki przystalo:-D
 
Do góry