reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

Love baby gratulacje i witaj:-)

masala ja pochodze znasd morza i jak tylko mi sie uda wyrwac z Warszawy to jade do domu. Tego powietrza nic mi nie zastapi:-D
 
reklama
Ja ponad kazde wakacje zagraniczne wole polskie morze i odkad jest Mloda to dwa tygodnie wakacji spedzamy z moimi rodzicami i dziadkami nad morzem z Luska:) Nie ma nic lepszego niz gofry i lody nad polskim morzem:p Galaxia a skad dokladnie ejstes?
 
kurcze ja rodziłam w styczniu i miałam tropiki dosłownie, okno w nocy otwierałam i w pidżamie sie chłodziłam, tylko drinka z palemką mi brakowało, a biedny mąż pod dwiema kołdrami spal :no::sorry::sorry:

lata nie widzę, no chyba że jak wielki hipopotam zalegnę w baseniku dziecka :-D:-D:-D

Galaxia
- mój tata pochodzi z Kołobrzegu i mam w jego okolicach połowę rodziny. Kołebrzeg wspaniale mi się kojarzy, przed wszystkim z bestroską i dzieciństwem. W zeszłym roku jechaliśmy na weekend do Kołobrzegu na pogrzeb babci, tak dawno nie było mnie nad Polskim morzem że jak stanełam na plaży to się popłakałam :sorry::sorry::sorry:

masala - kurcze chyba czas pokarze, pewnei wszystko będzie zależało od tego jak się będziesz czuła, może lepiej w tym roku zaplanować wakacje wcześniej i juz przyleciec początkiem czerwca, później może być różnie i chyba bałabym się kupować bilety. No ciężką sytuację masz, ja wakacje odpuszczam, może na majówkę w góry pojedziemy.
 
Ostatnia edycja:
Lorelain, Galaxia, Masala, Gosheek, Jadzka, Love baby tesciki sa super, jejku jakie to wspaniale uczucie zobaczyc pozytywny tescik...gratuluje dziewczyny.

a oto moj
2dbjvv7.jpg

 
Kasia - nie ma żadnych wątpliwości ze szykuje się kolejna dzidzia na świat :tak::tak::tak::tak:

ja sobie zdjęcie pierwszego testu wywołam i pójdzie do albumu pamiątkowego;-)
 
Galaxia
jsaki fajny test
biggrin.gif
On pokazuje ktory tydzien?

tak, ten test pokazuje tydzien po zaplodnieniu, czyl;i u mnie 2-3 week, natomiast na opakowaniu bylo dodatkowo napisane, iz 2-3 tydzien, to gdzies 4-5.

Lorelain
ja sobie zdjęcie pierwszego testu wywołam i pójdzie do albumu pamiątkowego
wink2.gif

to jest super pomysl, mojej smerfetki album wlasnie tak sie zaczyna....zdjeciem testu....
 
reklama
Do góry