reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

GALAXIA ja gdzieś tai test widziałam, ale kosztował masakrycznie...

MASALA ale czerwiec też może byc upalny... Jak brałam ślub to włąśnie rodzice żeby nie lipiec bo tak gorąco jest (2010rok było tak okropnie gorąco w lipcu) no to na czerwiec (2011), pierwszy weekend... I to był akkurat najgorętszy weekend całego lata... więc ciężko trafic... Ale wiadomo, powietrze morskie niezastąpione
 
reklama
Gadalam z rodzicami i chyba tydzien na zaglach tydzien nad morzem:pP
My slubowalismy w czerwcu 2010 i bylo mega cieplo, a akurat na weeknd gdzie byl slub ochlodzenie na 20 stopni...idealnie bylo:))

Jadzka tutaj tez te testy do tanich nie naleza:)) No ale jaki gadzet:pP tydzien Ci powie, szkoda tylko, ze to cholerstwo zanika
 
ja brałam ślub 02 czerwca, cały czas było ciepło to w dniu ślubu akurat musiało lać :confused2:

Jadźka
- mi z tym czerwcem chodziło o to że jeszcze taki brzuch wielki może nie będzie to pod tym względem łatwiej będzie to wytrzymać. Jeśli chodzi o pogode to ostatnio wszystko jest pokręcone. Pamietam że w kwietniu były upały 30 stopni. Mam zdjęcia jak leże na leżeczku i się opalam w stroju, mlody moczy nogi w wiaderku a nad nami dopiero drzewka owocowe kwitną i pierwsze kwiatki ledwo z trawki wyglądają, a na niebie HICA :-p

masala
- my też rodzina żeglarzy, dobrze że sobie ostatnio poużywaliśmy to jakoś będzie łatwiej przełknąć te wakacje w domu. Na pewno ciarki mnie przejdą jak sobie o morzu pomyślę ale będę sobie rekompensowała zakupami dla maluszka :sorry::sorry::sorry:
 
Lorelain haha nie licz, ze w czerwcu brzuch nie bedzie duzy:p Ty tez drugiego dzieciaczka nosisz w brzuszku... za dwa miesiace to juz beda spore brzuchy...wspomnisz moje slowa:pP A czy Lorelain ma cos wspolnego z serialem Kochane kłopoty?
 
masala - ja tylko mówię że w czerwcu nie będzie taki jak w sierpniu :-D:-D:-D

dokładnie tak...lubię ten serial :-p

a ja właśnie gadałam z siostrą i w lutym przylecą do nas na ferie. Chcemy w góry na narty pojechać. Teraz muszę się modlić żebym się dobrze czuła i przypadkiem nie leżała odwodniona w szpitalu :sorry:
 
LORELAIN ja rozumiem o co chodzi... No właśnie ta pogoda to pokręcona... Teraz też zima była jesienią, zimą mamy jesiem... A wiosna przyjdzie to pewnie po 20st mrozu będzie... A w kwietniu od razu upały znowu
To trzymam kciuki żebyś dobrze się trzymała

My sluowaliśmu 4.06.11... O godzinie 22 mieliśmy 31 st na dworze:-D:-D:-D Mimo upału ludzie świetnie się bawili, nikt się nawet nie upił:-D:sorry: i wszyscy na poprawinach się pojawili:shocked2: A też upalnie było:shocked2:
 
Te z numeracjA TYGODNI TO CLEARBLUE. ale w nich gina cyferki wiec pamiatka żadna. wiem bo zniknelo zarowno teraz jak i w pierwszej ciazy.
 
Kima - a ja nie wiem kim jesteś ale dla czego posługujesz się moim zdjęciem, z moim kwiatkiem, z moją doniczką i z moim testem ciążowym z przed roku? ... za nim się coś skopiuje co nie jest twoje to chyba wypada poprosić o zgodę tej osoby.

z lewej strony to quick test a z prawej to pink test, ale strumieniowe są dwa a opakowania wyglądają tak samo więc zależy na co się trafi.
 
Lorelain przepraszam nie chcialam cie urazic:( jezeli tak zrobiłam to jeszcze raz bardzo przepraszam...
Bardzo dziekuje za odpowiedz dziwwczyny! :*
 
reklama
usunełam wiadomość z testami bo nie chce zeby ktos mial do mnie zal... moze faktycznie zle zrobilam wklejajac tu to zdjecie...
 
Do góry