reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Gaviscon Infant kupię pilnie

tragikomedia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
156
Witam :) Drogie mamy, moje dziecko ma refluks, kończy mi się Gaviscon Infant. Czy któraś mama ma może na zbyciu? Odkupię każdą ilość. Poprzednio miałam od rodziny z UK i za zgodą naszego gastrologa podaję małej, bo bez Gavisconu jest masakra, cofki, bezsenne noce, wstręt do jedzenia. Rodzina z UK na urlopie i nie mają możliwości mi przesłać. Pomożecie? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam :)
 
Do góry