reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GBS dodatni a cc

kinia2131

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2015
Postów
20
Witam dziewczyny. Właśnie odebrałam wynik GBS który okazał się pozytywny. Czy istnieje jakieś zagrożenie dla dziecka jeżeli bede mieć wykonane cc?
1553845585683.jpeg
 
reklama
Rozwiązanie
Hej ja też miałam gbs dodatni: przed CC dostałam antybiotyk z penicyliny a dobę po narodzinach pobrano krew mojej córeczce na crp żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje w związku z gbs właśnie:) wszystko było ok
Dziękuję za odpowiedź:) We wtorek mam wizyte zobaczymy co powie gin
Hej ja też miałam gbs dodatni: przed CC dostałam antybiotyk z penicyliny a dobę po narodzinach pobrano krew mojej córeczce na crp żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje w związku z gbs właśnie:) wszystko było ok
 
Hej ja też miałam gbs dodatni: przed CC dostałam antybiotyk z penicyliny a dobę po narodzinach pobrano krew mojej córeczce na crp żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje w związku z gbs właśnie:) wszystko było ok
Dziękuję za odpowiedź:) We wtorek mam wizyte zobaczymy co powie gin
 
Rozwiązanie
Do góry