reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie kupować taniej leki?

To fakt,a przecież z drugiej strony czasem leków potrzebujemy niemal od razu i nie możemy czekać. Nawet uwzględniając koszty to zamawiając w aptekach internetowych,całość wychodzi nas taniej.
 
reklama
Akurat tam nie ma tańszych leków,wręcz przeciwnie. Polecam natomiast jak Przedmówczyni- apteki internetowe,gdzie faktyczni można znaleźć tańsze leki i to bez wychodzenia z domu,wygodna opcja.
 
Odkąd mam dzieci ilość kupowanych leków znacznie wzrosła. Ja kupuje dużo leków w sieci ale nie tylko oszczędzam tak też na pieluchach. Tanie pampersy są we Frisco
 
A które apteki nie są sprawdzone? Do tych online mam pełne zaufanie i przemawia z animi fakt zdecydowanie niższej ceny niż w stacjonarnych aptekach,wiec tutaj jest jasna sprawa.
 
Często robię zakupy w aptekach internetowych, bo jest po prostu znacznie taniej. W stacjonarnych aptekach kupuję tylko leki w nagłych przypadkach jak czegoś mi zabraknie. Często fajne promocje można znaleźć na stronie Nowej Farmacji
 
Ja od dłuższego czasu zamawiam leki i kosmetyki w aptece Melissa, mają duży wybór, fajne ceny i szybko realizują zamówienia.
 
Korzystam z wielu aptek, bo bardzo często jest tak, że nie wszystkie leki są w tych samych cenach i da się zaoszczędzić całkiem sporo.
Podoba mi się też to, że teraz dużo leków można dostać taniej w aptekach online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla kogoś, kto pracuje przez 3/4 dnia i musiałby np. zdążyć ze zrealizowaniem recepty do określonego terminu. Taka www.apteka-melissa.pl oferuje nie dość, że liczne promocje i gratisowe produkty, to jeszcze zamówienie odebrać można poprzez kuriera. Jest najczęściej wybieraną przeze mnie apteką, bo nigdy nie musiałam czekać na realizację recepty albo dostępność leku dłużej niż 1-2 dni, zdarzało się, że już następnego dnia był do odbioru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry