reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie zastrzyk imunoglobuliny antyD

Ana.34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Styczeń 2019
Postów
232
Miasto
Kraków
Jestem w 27 tygodniu ciazy. ciąże prowadzę w prywatnym gabinecie. Ze względu na grupę krwi (0-)przy grupie krwi ojca (A+) występuje ryzyko konfliktu serologicznego. Zwlaszcza ze jestem po ubieglorocznej operacji na macicy wiec ryzyko krwawien jest wieksze. Czy mam szanse na refundowaną imunoglobuline śródciązową? Jak ją załatwić?
 
reklama
Rozwiązanie
G
Zapytałaś jak ja załatwić. Odpowiedziałam jak ja to zrobiłam.
Nie pytałam. Napisałam, że muszę zapłacić , bo lekarz nie ma kontraktu z NFZ. Chyba posty ci się pomyliły.
Jestem w 27 tygodniu ciazy. ciąże prowadzę w prywatnym gabinecie. Ze względu na grupę krwi (0-)przy grupie krwi ojca (A+) występuje ryzyko konfliktu serologicznego. Zwlaszcza ze jestem po ubieglorocznej operacji na macicy wiec ryzyko krwawien jest wieksze. Czy mam szanse na refundowaną imunoglobuline śródciązową? Jak ją załatwić?

Masz jak najbardziej.
Wystarczy udać się do szpitala / poradni z kontraktem z NFZ.
 
reklama
reklama
Do góry