reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Genetyczne usg

Londi1617

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2018
Postów
19
Witam was mamy mam pytanie czy któraś z was miała problem miedzy 11 a 14 tygdniem z zbyt małym noskiem maleństwa lekarz powiedział że powinnmo mieć 2mm w 12 tyg a ma 1.2mm zbyt mało i wysłał mnie na dodatkowe badania a jak u was się skończyło???
 
reklama
Widac ze wszystkie inne pomiary super w normie. Jesli zdecydujesz sie jeszcze raz na powtorne usg u innego lekarza to masz jeszcze czas napewno do konca 13 tyg. Koniecznie daj znac. :).
A do tej pory trzymam kciuki i mam nadzieje ( i Ty tez mysl o tym...) ze nosek jest po prostu małym zgrabnym "kartofelkiem";). Na razie sie nie zamartwiaj, nie snuj czarnych scenariuszy o dalszych badaniach (do ktorych moze nawet nie dojdzie). I staraj sie zeby oczekiwanie na wyniki nie denerwowało dzidzi...:). Trzymaj sie, do uslyszenia.
 
reklama
A nie masz tam np.
ryzyko trisomii 21- 1:2345
ryzyko trisomii 13 - 1:1234 itp.?
Bo to dość dziwny opis w takim razie. Przynajmniej ja się z takim nie spotkałam.
 
Tylko to
 

Załączniki

  • IMG_20180725_192347.jpg
    IMG_20180725_192347.jpg
    684,7 KB · Wyświetleń: 176
U mnie w I trymestrze wszystko dobrze. W II trymestrze wszystko dobrze jedynie niby fald karkowy 7-8 dzis byl badany 6.6. Zrobiona amniopunkcja wynik ok ale moze byc cos na chromosomie 22. Choc lekarz mowi że mało prawdopodobne i wyslano na badania dna plodu krwi matki do łodzi. Wynik środa czwartek. Choć po usg dziś wynika że synek zdrowy. Głowa Mózg ok. Serce ok. Nóżki miarowe. A fałd to może być zwykła torbiel. Czy ktoś miał podobnie?
 
reklama
reklama
Do góry