reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog lux med - prowadzenie ciąży

Dzoaśka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2016
Postów
319
Witam serdecznie :)
Szukam dobrego, empatycznego ginekologa, do prowadzenia ciąży. Mam abonament w luxmedzie więc najlepiej tam. Mój ginekolog na moje pytania odpowiada "nie wiem" hmmm..... Kurcze to kto ma wiedzieć:realmad:;-) ;) nie zadawałam mu pytań o fizykę kwantową :baffled: Chodziło o ból krzyża i ciśnienie.
To moja pierwsza ciąża, więc mam wiele pytań, obaw.
Pozdrawiam :laugh2:
 
reklama
Na nikogo tam nie polecam.. byłam u 3 i wszyscy z wielkim bólem i w pośpiechu mnie przyjęli, robili ze wszystkiego problemy.
Jeden mi w 6 tyg powiedział żebym sie nie cieszyła bo w każdej chwili mogę poronić :/
 
A ja polecam serdecznie dr. Piotra Steca. Prowadzę u niego ciążę. Niesamowicie sympatyczny i empatyczny lekarz. Fachowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, zleca niezbędne badania.
 
dr Onoszko- Kowalska - wczesniej byłam u kilku ginekologów ale ze względu na nadwagę traktowali nie jak trędowatą. Ta Pani doktor jest fantastyczna!!!!:)
 
Odradzam Szulińską - USG od lekarza z innej placówki i potwerdzenie od niego na dokumencie z pieczątkami nie są dla niej dowodem ciąży, kazała mi zrobic USG w LM a papier stweirdziła że każdy może sobie napisac i podstemplowac O_O Koniec końców stwierdziła, że nie powinna mi nawet zakładac karty ciąży dopóki nie zrobię USG (najbliższy termin na za 1,5 miesiąca) alezrobi wyjątek. Potem zadałam dwa krótkie pytania jak sobie radzic z mdłościami i zaparciami a jak chciałam zadac trzecie to stwierdziła, że już wystarczy tych pytań.
 
Hej, hej. Proszę o jakieś info w tym temacie świeże :) Nie mam wybranego lekarza prowadzącego ciąże i właśnie nie wiem czy tego lekarza wybrać z Lux-Med czy NFZ. Warszawa halo :)
 
O Panu Stecu także słyszałam bardzo dobre opinie.. jednak trudno się do niego dostać. Przed planowaniem ciąży chciałam się do niego dostać na zwykłą wizytę, żeby po prostu "go poznać", czas oczekiwania ok 3miesiecy..
Ja prowadzę swoją ciąże u doktora Śmigasiewicza (Luxmed ul. Bobrowiecka).
Bardzo miło fajny facet, zleca mi dużo badań, skrupulatnie sprawdza wyniki, jeśli chodzi o zwolnienie ciążowe też bez problemu. Nie jest zbyt wylewny, ale mi to akurat nie przeszkadza, wolę żeby odpowiadał na moje pytania zwięźle i na temat niż uprawiał wywody bez konkretnej odpowiedzi.
Poza tym lekarz jest miły, delikatny, po kilka razy przypomina o zapisach na USG, czasem zdarza mu się nawet zażartować :)
 
Witajcie,
U mnie dopiero początek ciąży ale wybrałam doktor Ewę Kuś.
Był to mój lekarz również przed ciążą, bardzo sympatyczna, delikatna, zleca wszelkie niezbędne badania.
Odpowiada poprzez portal LM na pytania zadana po wizycie. Ze względu na zaangażowanie, opiekę zdecydowałam się na nią.
 
Cześć dziewczyny, szukam ginekologa który poprowadzi moja ciążę w luxmed w Krakowie. Kogo polecacie? Niestety wyżej wspomniani już w luxmedzie nie pracują.

z góry pięknie dziękuję,
magda
 
reklama
Do góry