reklama

Ginekolog lux med - prowadzenie ciąży

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez Dzoaśka, 18 Wrzesień 2016.

1. Dzoaśka

Dzoaśka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie :)
    Szukam dobrego, empatycznego ginekologa, do prowadzenia ciąży. Mam abonament w luxmedzie więc najlepiej tam. Mój ginekolog na moje pytania odpowiada "nie wiem" hmmm..... Kurcze to kto ma wiedzieć:realmad:;-) ;) nie zadawałam mu pytań o fizykę kwantową :baffled: Chodziło o ból krzyża i ciśnienie.
    To moja pierwsza ciąża, więc mam wiele pytań, obaw.
    Pozdrawiam :laugh2:

2. aga6

aga6 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Na nikogo tam nie polecam.. byłam u 3 i wszyscy z wielkim bólem i w pośpiechu mnie przyjęli, robili ze wszystkiego problemy.
    Jeden mi w 6 tyg powiedział żebym sie nie cieszyła bo w każdej chwili mogę poronić :/

3. reklama
  4. abako

abako

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja polecam serdecznie dr. Piotra Steca. Prowadzę u niego ciążę. Niesamowicie sympatyczny i empatyczny lekarz. Fachowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, zleca niezbędne badania.

5. natka222

natka222

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dr Onoszko- Kowalska - wczesniej byłam u kilku ginekologów ale ze względu na nadwagę traktowali nie jak trędowatą. Ta Pani doktor jest fantastyczna!!!!:)

6. MarudaT

MarudaT Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Odradzam Szulińską - USG od lekarza z innej placówki i potwerdzenie od niego na dokumencie z pieczątkami nie są dla niej dowodem ciąży, kazała mi zrobic USG w LM a papier stweirdziła że każdy może sobie napisac i podstemplowac O_O Koniec końców stwierdziła, że nie powinna mi nawet zakładac karty ciąży dopóki nie zrobię USG (najbliższy termin na za 1,5 miesiąca) alezrobi wyjątek. Potem zadałam dwa krótkie pytania jak sobie radzic z mdłościami i zaparciami a jak chciałam zadac trzecie to stwierdziła, że już wystarczy tych pytań.

Poleć forum