reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2007
Postów
4 028
Miasto
Gdańsk
kochane dziewczynki, szukam dobrego ginekologa w Gdańsku; przez ciążę chodzilam prywatnie do lekarza, ale teraz chciałabym mieć stałego, dobrego ginekologa; znacie jakiegoś dobrego którego możecie polecić??
 
reklama
Witaj ja znam i szczerze polecam dr. Klimaszewski. Chodziłam do niego obi ciąże i jest naprawde super lekarzem:) Przyjmuje w szpitalu kolejowym w Gd głównym:)
 
Dr.Wydra, bardzo dobry lekarz i fantastyczny czlowiek z wyrafinowanym poczuciem humoru:-)
Przyjmuje w Madisonie
 
Ja polecam do ciąż: lek med Sławomir Birkholz
do problemów nieciążowych: dr n med Sylwia Łapińska-Szumczyk

Dr Fiutowski - osobiście nie chodziłam, ale z 6 moich koleżanek chodzi - też bardzo polecany :-)
 
ja polecam w Invicie - lek.med. Beata Brzóska bardzo prcyzyjny i dokładny lekarz
icon14.gif
 
lek med Sławomir Birkholz - słyszałam bardzo pochlebne opinie od koleżanek, ja osobiście też miałam z nim do czynienia - odbierał moje drugie dziecko. :) - bardzo sympatyczny człowiek.
Ale lekarzem, którego chcę polecić jest dr HENRYK RASZCZYK .Przyjmuje w gabinecie na Morenie (gabinet jest za kościołem na morenie).Prowadził moje dwie ciąże, jest wspaniałym człowiekiem, ma własciwe podejście do kobiety, świetny fachowiec. Poleciłam Go kilku znajomym, które miały duże kłopoty zdrowotne, albo takim, które miały bardzo złe doświadczenia z ginekologami. Wszystkie były zachwycone.
 
Witam!
Ja polecam dr. Andrzeja Zinkiewicza jest delikatny z poczuciem humoru i odpowiada na wszystkie pytania. jeden minus ciężko się do niego zapisać . pozdrawiam
 
reklama
bylam raz u Zienkeiwicza kilka dni przed porodem, mielismy niezla beke jak sie zapyatl o imie a ja "GRUBA FOKA":tak: potem sie pocieszalam "ze chyba dam rade urodzic, bo statystyki sa dosc optymistyczne" on na to ...".takkkk kilka miliardow przed pania dalo rade urodzic da rade i pani":-):-D:-D:-D
 
Do góry