reklama

ginekolog w Trójmieście

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez dziuba127, 26 Styczeń 2008.

1. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

kochane dziewczynki, szukam dobrego ginekologa w Gdańsku; przez ciążę chodzilam prywatnie do lekarza, ale teraz chciałabym mieć stałego, dobrego ginekologa; znacie jakiegoś dobrego którego możecie polecić??

2. Witaj ja znam i szczerze polecam dr. Klimaszewski. Chodziłam do niego obi ciąże i jest naprawde super lekarzem:) Przyjmuje w szpitalu kolejowym w Gd głównym:)

3. reklama
  4. Anja78

Anja78 matka superstar

Dr.Wydra, bardzo dobry lekarz i fantastyczny czlowiek z wyrafinowanym poczuciem humoru:-)
    Przyjmuje w Madisonie

5. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Ja polecam do ciąż: lek med Sławomir Birkholz
    do problemów nieciążowych: dr n med Sylwia Łapińska-Szumczyk

Dr Fiutowski - osobiście nie chodziłam, ale z 6 moich koleżanek chodzi - też bardzo polecany :-)

6. mary78

mary78 Mama JUDYSI

ja polecam w Invicie - lek.med. Beata Brzóska bardzo prcyzyjny i dokładny lekarz[​IMG]

7. sepulka

sepulka Początkująca w BB

lek med Sławomir Birkholz - słyszałam bardzo pochlebne opinie od koleżanek, ja osobiście też miałam z nim do czynienia - odbierał moje drugie dziecko. :) - bardzo sympatyczny człowiek.
    Ale lekarzem, którego chcę polecić jest dr HENRYK RASZCZYK .Przyjmuje w gabinecie na Morenie (gabinet jest za kościołem na morenie).Prowadził moje dwie ciąże, jest wspaniałym człowiekiem, ma własciwe podejście do kobiety, świetny fachowiec. Poleciłam Go kilku znajomym, które miały duże kłopoty zdrowotne, albo takim, które miały bardzo złe doświadczenia z ginekologami. Wszystkie były zachwycone.

8. Lenulka

Lenulka Lutowa Mama 2007

potwierdzam bo słyszałam że to bardzo dobry lekarz, osobiście chodzę do dr Kardzis mnie bardzo odpowiada :tak:

9. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

......

Ostatnia edycja: 8 Wrzesień 2009
  10. reklama
  11. JKRZYMKA

JKRZYMKA sie95,wrze05,lip07

Witam!
    Ja polecam dr. Andrzeja Zinkiewicza jest delikatny z poczuciem humoru i odpowiada na wszystkie pytania. jeden minus ciężko się do niego zapisać . pozdrawiam

12. Anja78

Anja78 matka superstar

bylam raz u Zienkeiwicza kilka dni przed porodem, mielismy niezla beke jak sie zapyatl o imie a ja "GRUBA FOKA":tak: potem sie pocieszalam "ze chyba dam rade urodzic, bo statystyki sa dosc optymistyczne" on na to ...".takkkk kilka miliardow przed pania dalo rade urodzic da rade i pani":-):-D:-D:-D

Poleć forum