reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Glukoza

Simona.matysiak678.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
47
Cześć dziewczyny
Czeka mnie już 2 raz test obciązenia glukoza 75
Za pierwszym razem gdy robilam kupilam glukoze o smaku cytrynowym ale po niej strasznie wymiotowałam
Teraz kupiłam zwykla i zamierzam dodać cytryny
Jak myślicie czy jednak ta cytrynowa jest lepsza w smaku niż ta zwykla z cytryną?
 
reklama
A dlaczego musisz ponownie wykonać badanie? Mi lekarz mówił, że to zbyt duże obciążenie dla organizmu.

A co do pytania - moim zdaniem żadna w smaku dobra nie jest.
 
A dlaczego musisz ponownie wykonać badanie? Mi lekarz mówił, że to zbyt duże obciążenie dla organizmu.

A co do pytania - moim zdaniem żadna w smaku dobra nie jest.
Pierwszy raz robilam w 3 miesiącu bo cukier wyszedl mi za wysoki, po zrobieniu testu badania mi wyszly dobre lekarza wykluczył cukrzycę ciążowa
Teraz jestem w 5 miesiącu i ginekolog znów mi zlecił badania glukoza
 
Pierwszy raz robilam w 3 miesiącu bo cukier wyszedl mi za wysoki, po zrobieniu testu badania mi wyszly dobre lekarza wykluczył cukrzycę ciążowa
Teraz jestem w 5 miesiącu i ginekolog znów mi zlecił badania glukoza
Miałam tak samo jak Ty, że w 3 miesiącu glukoza wyszła podwyższona a po zrobieniu krzywej było ok. I tez mówiłam później powtórzyć badanie z racji , że cukrzyca ciążowa nie objawia się odrazu . Za pierwszym razem miałam o smaku cytrynowym , ale du*y nie urywał ten smak, za drugim razem miałam zwykła glukozę i cytrynę , było trochę lepsze w smaku( a przez pierwsze pół drugiej ciąży nie dałam rady nic słodkiego jeść), ale powiem Ci że jakoś najlepiej smakowała mi sama zwykła glukoza , smak porównywalny do zjedzenia na raz dużej ilości cukru pudru. W pierwszej ciąży na ryzyk taka piłam.
 
Teoretycznie w laboratorium powinni zabronić Ci wkrapiania cytryny, bo wtedy pijesz nie tylko glukozę.
 
reklama
U mnie tak było - powiedzieli by nic nie dodawać, bo to może zaburzyć wynik.
Do tego zabronili przychodzić z własną glukozą - do badania dawali swoją.
 
Do góry