reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

GŁUPIE MYSLI

Osinka

Marcowa Mama Agatki 2006
Miasto
Buckinghamshire
brusia pisze:
Dziewczyny, nie chciałam takiego koszmarnego nastroju wprowadzac ale same wiecie, czasem jak sie cos do łba wciśnie.....dzisiaj na szczescie byłm w swietnym nasroju, pozdrawim Ws sereczni i oby te nasze myśli odleciały gdzies daleko:)

Brusia, każdą z nas niekiedy dopadają głupie myśli, nie przejmuj się ;)

reklama

brusia

Aktywna w BB
Swoją drogą myśli myślami, ale jakie ja mam sny, brrr!!!!Chyba zacznę je spisywać. Moja znajoma studentka pisze pracę magisterską o snach - bardzo ciekawy temat i ujęcie, powinnam jej chyba posłużyć za "kliniczny przypadek":). Dziewczyny, też tak macie, pamiętam, ze taki wątek już chyba był ale ciekawa jestem, jak teraz? Widziałyście w snach już swoje Maleństwa?

magdalenaB

marcowa mama 06'
Miasto
legnica
ja bardzo czesto mam sny z miom synkiem (od zawsze snil mi sie chlopiec nawet jak jeszcze nie wiedzielismy ze to bedzie chlopczyk :) ) najczesciej sni mi sie jako taki juz wiekszy ktory chodzi i mowi, ale ostatnio snilo mi sie ze go karmilam. taki maluszek byl, widzialam jak ssie cycusia i czulam jego ciezar na rekach och, juz tak bym chciala go poprzytulac..

K

KingaP

Gość
a ja po pobycie w szpitalu pozbyłam się głupich mysli... dziwne to, ale wydaje mi się, że pozytywne nastawienie jest najważniejsze :)

agao

Fanka BB :)
ja też mam schizy
zwłaszcza na temat brania nosp fenoteroli antybiotyków itd

czy dzidziol zdrowy

czy ja przezyję też się zastanawiałam

ostatnio jak się kąpię mam wrażennie że odejdą mi w wodzie wody a ja nie będę o tym wiedzieć
:-[

monika.g

Osinka nie strasz! Wiem ze jak znajomej occhodzily to bylo takie chlup i juz, dosc szybko dlatego wydawalo mi sie ze nawet w wodzie bym poczula jak mi cos leci. Ale nigdymi jeszcze nie odchodzily :) wiec nie wiem jak jest naprawde.

reklama

kelts

A one są bezbarwne czy mają jakiś kolorek? :)
catherinka ja czytalam ze sa slomkowo zolte i nie pachna. no chyba ze dzidzia jest przenoszona to wtedy moga byc zielone albo nawet brazowe, ale wtedy to juz jest zle...

Do góry