reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GŁUPIE MYSLI

reklama
Mnie odeszły nagle, podczas badania. Ale mogą się saczyć, kiedy główka jest przyparta.
Nie wiem, jak to jest w wodzie. Myślę jednak, że dołączą do nich bóle i poczujemy na pewno :)
 
no i jeszcze oprocz boli to zauwazy sie ze brzus inaczej wyglada (opadnie i stanie sie taki inny niz do tej pory bo przeciez bez takiego dodatku jakim sa wody) tak mi pani doktor tlumaczyla
 
są w aptekach takie wkładki na ostatnie tyg ciąży, kiedy sączą się wody płodowe one zabarwiają się na jakiś tam kolor, chyba sobie kupię
 
ja slyszalam ze sa jakies testy ktore sie wykonuj na moczu czy cos takiego, u lutowek wyczytalam, te testy podobno mozna kupic w aptece ale nic blizej nie wiem
 
czegóż to oni nie wymyślą? Wody mają lekkie różowe zabarwienie, nie ma co szaleć i trzeba zgać się na instynkt!! :)
 
ja tez mysle ze jak sie zacznie to bedziemy wiedziec. nie przeoczymy tego na bank, zerszta nie trwa to 5 min ale kilka godzin wiec spokojnie, ja sie na to nastawiam!
 
kochane a czy Wasz Brzusio też robi się coraz twardszy? Czasem wydaje mi się że jest napięty do granic. Czy to już te skurcze przepowiadające?
 
reklama
Ja ostatnio miałam wrażenie jakby cały czas był twardy. Dzisiaj na KTG to myślałam, że mi zaraz skórę zerwie z brzuszka tak się napinał...
 
Do góry