reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GŁUPIE MYSLI

My dziś pierwszy raz położyliśmy się w drugim pokoiku, który będzie dla nas sypialnią i pokoikiem dzidzi na razie.
[Pierwszy raz, ponieważ jeszcze do niedawna mieszkaliśmy z kolegą, on ten pokoik zajmował, a teraz go trochę "odremontowaliśmy".]

Bylam śpiąca, ale jak tylko się położyłam, to oczywiście milion myśli... O tym jak to będzie, jak obok będzie stało łóżeczko, jak będziemy w nocy słyszeć oddech jeszcze jednej istotki... :-)

No i tym samym jestem teraz na bb, ciekawe czy zrobię się senna do rana... :(
 
reklama
Zadzwoniła dzisiaj do mnie babcia i pyta: "Czy ty czasem nie jesteś chora?", a ja zdziwiona: "No jestem, a skąd wiesz?", a ona na to, że jej się śniło, że mnie szukała po salach w szpitalu... Aż mi ciary przeszły...I jak tu potem nie miec głupich myśli! ::)
 
nieźle!
wyobraź sobie wstawki mojej babci - wyjeżdzamy od niej, żegnamy się, przed nami 600km drogi, a ona uważajcie, bo mi się dziś sniło, że będziecie mieli wypadek ;)
nieźle nam się jedzie po takich gadkach, nie powiem, w Dąbrowie Górniczej zawsze wysiadałam sztywna ze stresu z samochodu ;)
dlatego wzięliśmy się na sposób - przestalismy mówić kiedy przyjedziemy, kiedy wyjeżdzamy z domu, robilismy niespodzianki, dzięki temu choć w stronę moich mieliśmy spokój (zero telefonów, pytań gdzie jesteście, czemu tak długo jedziecie ipt.) ;)
 
ja w nocy budze sie zerwana i za kazdym razem sprawdzam czy mi wody nie odeszly ::) a w ogole dopadaja mnie jakies mysli co do zdrowia maluszka,zawsze bylam spokojna a teraz mi sie cos do bani wkreca
 
z tymi wodami tez tak mam. zawsze jak rano sie obudze to zanim w ogole sie porusze to zastanawiam sie czy odeszly czy nie. qurcze ja juz bym chciala urodzic bo oszaleje przez te mysli :)
 
A ja ciągle myslę, ze umre przy porodzie, bo mam krótką linię życia!!!
I chyba nie powinam ogladac wiadomości w tv, bo po tej informacji, ze jakas kobieta wyrzucila dziecko przez okno snił mi sie najgorszy sen mojego zycia (jak dotąd). Ale oszczędze Wam szczegółów, bo był potworny i dotyczył mojego synka, brrr. W kazdym razie codziennie mam jakies głupie mysli ale staram sie je odpędzac, nawet już męzowi nic nie mówię
 
Brusia ja też mam chore myśli - czasem myślę, że urodzę chore dziecko i to z Mojej winy, bo się tyle denerwowałam w tej ciąży.............
 
Dziewczyny, nie chciałam takiego koszmarnego nastroju wprowadzac ale same wiecie, czasem jak sie cos do łba wciśnie.....dzisiaj na szczescie byłm w swietnym nasroju, pozdrawim Ws sereczni i oby te nasze myśli odleciały gdzies daleko:)
 
reklama
Do góry