reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

reklama
Cześć Dziewczyny,

Jeśli dobrze pamiętam, któraś z Was ma termin porodu na marzec, ale może akurat nie na najbliższą sobotę :-) ....

I mam nadzieję, że nadal jesteście chętne na wspólne spotkanie, bo...

Chciałabym Was zaprosić na otwarte spotkanie.
Tematem przewodnim będą chusty do noszenia dzieci, ale mam nadzieję, że nie będzie to jedyny temat tego spotkania. A wszystko zależy od Was! :-)

Szczegóły:
Data: 19 marca, sobota
Godz: 14:00-19:00
Miejsce: Centrum Kultury eS Te De (dawny MDK), ul. Roosevelta 42, Gniezno

Sala dość spora, więc powinno starczyć miejsca dla nas i dla dzieci.
Dla starszaków w ogrodzie plac zabaw.
Na terenie parking.
Do budynku podjazd dla wózków i szerokie drzwi - czyli można różnymi środkami lokomocji ;-)
Po sąsiedzku Kaufland, gdyby ktoś nie zdążył wcześniej zrobić zakupów :-D

Na spotkanie wstęp wolny.

Zapraszam,
Organizatorka :-)
 
hej kobietki!

dawnooooo mnie tu nie było :-) tzn ostatni raz przed porodem hehe, a rodziłam w sierpniu 2010 w Strzelnie (jednak nie Gniezno;-))

pozdrawiam
 
Witam się i ja ponownie! :-)

I znów informacyjnie:
Już w najbliższą sobotę, w Gnieźnie, a dokładnie w MOK przy Łubieńskiego 11 (sala baletowa) odbędzie się chustowe spotkanie rodziców z województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego - taki nasz mały lokalny zlot :-)

Początek spotkania przewidziany na godz. 12:00

Spotkanie jest ogólnie towarzysko-rozrywkowe, ale będzie się można poradzić (będą certyfikowani doradcy/instruktorzy), rozwiać wątpliwości, poprawić wiązania, nauczyć nowych trików, albo nawet zupełnie nowych wiązań.

Zapraszam serdecznie w imieniu organizatorów.
 
reklama
Do góry