reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamuśki,
musze sie pochwalic ze szczescia.
wiktorek urodzil sie 22 .09. przez cc. zdrowiutki, duzo spi i straszny zarlok.
akcja rozpoczela sie nagle tydzien przed zaplanowana cesarka, wiktorek urodzil ssie w 38 tc.
trzymam za Was kciuki
 
reklama
Hej dziewczyny-27.09.2010 przyszła na świat siłami natury Gabriela-3210 ,54 cm, 10 punktów.
Jest przesłodka- poród ekspresowy!
Więcej napiszę w wolnej chwili!!!
Gratulacje dla wszystkich mamusiek które już się rozpakowały:)
 
Sms od Małej_mi z 18:54

"O godz. 14:25 przyszedl na świat Łukasz Mikołaj. Waży 3800g, 57 cm. Dostał 10 pkt. Podczas partych zadecydowali o CC gdyż mały miał szelki z pępowiny. Cesarka pod ogólnym znieczuleniem, gdyż wcześniej miałam ZZO i na stole operacyjnym po podaniu znieczulenia czułam wszystko, wiec zdecydowali o ogólnym. Zakochałam sie w swoim synu - jest taki uroczy! Mam pokarm i już karmiłam. pozdrawiam. Rozpakował sie ktoś?"

Zaraz odpisze jej o nowych rozpakowanych.
 
dobranocka napisała że leży już na bloku porodowym na wywołaniu. Trzymajcie kciuki.
 
sms od Dziulki

Ja czekam na męża, ostatnie badanie mnie i małej, papiery i do domu. Jak wejde na neta wieczorem albo jutro to mi komp zapali tyle mam wam do opisania moje siostrzyczki internetowe) Efa rozpakowana. Pisała mi że po 5h urodziła.
 
Zapytałam Ewunię jak się czują, odpisała:

Czujemy się super, Oluś śpi. Ma 3120g i 53 cm. Uściski kochana.
 
reklama
Sms od Małej_mi

"Chwycił mnie dzis kryzys bezradności. Wstałam dziś po CC, pielegniarka mówiła, że chodze tak jakbym nie była po operacji, ale mimo wszystko nie mam na tyle sił, aby pójść sama po małego na noworodki i musze liczyć na innych. Pokarm mam i uczymy sie karmić. mrze o tym aby doprowadzic sie już do porządku. A co tam nowego na BB? Pozdrów tam wszystkich ode mnie, przesyłam buziaki dla nowych dzidziusiów."

Odpisałam, ze Efa sie rozpakowała w nocy i pozdrowiłam od nas.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry