reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi tez o 9:45 dziulka napisala:


"Hej przekaz dziewczynom ze zdjeli mi opatrunki,kroplowki,juz chodze ale zgieta troszke.Jedyne jak mi zdejmowali gacie to zalalam krwia podloge.Lèane teraz spi"
 
reklama
SMS od EFY:


Chyba jednak mnie odeślą do domu, drugi lekarz nie chce mi dać Oxy.


Ewuś dziś najprawdopodobniej zostaje w szpitalu, jeden lekarz chce dać jej oxy inny nie chce. I tak czeka na jakąś konkretną decyzję.
 
Ostatnia edycja:
sms od DZIULKI

Ja już po korytarzu śmigam z małą. Ciągnie mnie ta rana ale leje na to. Mała od 6h30 jak jadła to do tej pory nie mogę zbudzić czorta. Nawet kąpielą. Kocham Was
 
Sms od Frogg:

"jak dobrze pojdzie to dzis do domku.Czekamy tylko na wyniki bo maly sie troche zolty zrobil.Ja juz tez czuje sie oki.Maly ma apetyt po tacie,co 3 godziny dostaje cyca.Mial juz robione usg bioderek,badanie sluchu,i jeszcze cos ale nie pamietam:( buziole dla wszystkich.A jak tam rozpakowane?"
 
sms od Dobranocki z 14.36

No i leżę na patologii w Trzebnicy! Mam 3-4 stopień zwapnienia łożyska, plamienie i nieregularne skurcze, które własciwie już przeszły. Posiedzę tu do porodu juz. Mała waży już 3 kg więc super! pozdrów ode mnie dziewczyny z Forum! Jak ja nadrobię to wszystko po powrocie??
 
SMS od Frogg godz.19:10:

"Zostalismy w szpitalu,maly jest naswietlany lampami a ja dostalam mama blusa i rycze jak szalona chociaz wiem ze jest w dobrych rekach.Hormony dalej szaleja."
 
SMS od Efy:

Zostałam w szpitalu, rodzić nie rodzę, od 7 do 8 wieczorem mam liczyć skurcze i ruchy. Nic nie wiem, nic mi w sumie nie jest i uważam, że się nieźle załatwiłam jadąc na to głupie KTG. A pojechałam, bo Olek się przez dobę mało ruszał, więc chciałam sprawdzić co jest. Oczywiście teraz już się rusza normalnie i w ogóle.


Napisałam jej, żeby dawała znać jakby coś się zaczęło i, że jesteśmy myślami z nią!
 
sms od dobranocki z 21.37

Mała robi sobie z mamy jaja, bo w szpitalu skurcze zupełna lipa. Jak przez noc nic się nie ruszy to chyba się zapłaczę :-(
 
Sms od Madlein z wczoraj,godz. 20:30

O 19 wzięli mnie na cesarkę. Małego widziałam tyle co na sali,ma piękne czarne włoski. Waży 3770 gram i ma 56cm. Dostał 8pkt. Jest chyba cały i zdrowy. Pozdrawiam
 
reklama
SMS OD ANIOŁKA :

Ja już urodziłam wczoraj przez CC .Zuzia waży 3610 i mierzy 55 cm . Jestem taka szczęśliwa :) tylko jej jeszcze nie widziałam , bo leże na pooperacyjnej .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry