reklama

gorące lato - upały

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez Matiha, 16 Lipiec 2007.

1. Matiha

Matiha Fan(ka)

Mam pytanie czy dajecie maluszkom wode w taki upal? Wyczytalam gdzies, ze jesli jest karmione piersia to wystarczy tlko cyc. uwazam jednak ze mleko matki jest tluste, wiec do napojenia sie jest srednie, lepsza woda ?

2. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

niby na poczatku leci jakby "rozwodnione" mleko ale chyba lepiej podawac jeszcze miedzy karmieniami wode...ja co prawda karmie butla i daje picie ale jakbym karmila cyckiem to napewno tez dawalabym wode biorac pod uwage jak latwo przy takich upalach o odwodnienie

3. reklama
  4. misimip

misimip Zaciekawiona BB

Myślę, że wody nigdy za dużo!!! moje dzieci od maleńkiego są przyzwyczajone do picia wody. Zakupiliśmy dystrybutor wody Eden i teraz samoobsługa!!! a teraz w te gorące dni to woda jest pita prawie non stop

5. Matiha

Matiha Fan(ka)

No wlasnie u nas tez jest duzo wody pitej.
    a w takie upaly to pic sie chce bardzo!!

6. wisienkaaaaa

wisienkaaaaa Zaciekawiona BB

w takie upały nawet maluszki karmione piersią powinny być dopajane. Juli zdarza mi się dawać wode, choć woli jakieś bezcukrowe , owocowe napoje (Hippy, Gerberki). Pozdrawiamy

7. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

Ja karmiąc Mateuszka uarłam się, że do pół roku będzie tylko i wyłącznie pierś i tak też było, nie dawałam nic innego do picia tylko cyca na każde żądanie. Może dzięki temu był takim pulchnym klocuszkiem będąc niemowlakiem :-DAle znam mamy, które karmiąc piersią rozszerzały dietę maluszka już w 4 miesiącu, w tym też oczywiście napoje.
    Pozdrawiam

8. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

!!! DOPAJAĆ !!!

9. scruffy

scruffy Mamula Zbulula

no u mnie niestety wojna wodna...tylko herbatki sie licza. jakoś od początku lubił tylko mleko a że były kolki to dostawał herbatke plantexu słodką jak smok no i poszło...:szok::-)

10. reklama
  11. kate_less

kate_less Mama dwóch księżniczek:)

W takie upały należy dopajać wodą lub herbatką lub soczkami /dla starszych dzieci i rozcieńczone/:tak:

12. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

Ja uważam, że należy dziecko dopajać tym bardziej przy takich upałach.

Poleć forum