reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gorące lato - upały

Matiha

Fan(ka)
Dołączył(a)
3 Czerwiec 2007
Postów
1 236
Mam pytanie czy dajecie maluszkom wode w taki upal? Wyczytalam gdzies, ze jesli jest karmione piersia to wystarczy tlko cyc. uwazam jednak ze mleko matki jest tluste, wiec do napojenia sie jest srednie, lepsza woda ?
 
reklama
Mam pytanie czy dajecie maluszkom wode w taki upal? Wyczytalam gdzies, ze jesli jest karmione piersia to wystarczy tlko cyc. uwazam jednak ze mleko matki jest tluste, wiec do napojenia sie jest srednie, lepsza woda ?

niby na poczatku leci jakby "rozwodnione" mleko ale chyba lepiej podawac jeszcze miedzy karmieniami wode...ja co prawda karmie butla i daje picie ale jakbym karmila cyckiem to napewno tez dawalabym wode biorac pod uwage jak latwo przy takich upalach o odwodnienie
 
Myślę, że wody nigdy za dużo!!! moje dzieci od maleńkiego są przyzwyczajone do picia wody. Zakupiliśmy dystrybutor wody Eden i teraz samoobsługa!!! a teraz w te gorące dni to woda jest pita prawie non stop
 
w takie upały nawet maluszki karmione piersią powinny być dopajane. Juli zdarza mi się dawać wode, choć woli jakieś bezcukrowe , owocowe napoje (Hippy, Gerberki). Pozdrawiamy
 
Ja karmiąc Mateuszka uarłam się, że do pół roku będzie tylko i wyłącznie pierś i tak też było, nie dawałam nic innego do picia tylko cyca na każde żądanie. Może dzięki temu był takim pulchnym klocuszkiem będąc niemowlakiem :-DAle znam mamy, które karmiąc piersią rozszerzały dietę maluszka już w 4 miesiącu, w tym też oczywiście napoje.
Pozdrawiam
 
no u mnie niestety wojna wodna...tylko herbatki sie licza. jakoś od początku lubił tylko mleko a że były kolki to dostawał herbatke plantexu słodką jak smok no i poszło...:szok::-)
 
reklama
Do góry