reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Gorączka?

Teraz ma 8 lat i na dobrą sprawę może od roku ma normalną temperaturę 36,4 przy pomiarze na czole, wcześniej zawsze powyżej 37.

Ja po latach szukania termometru idealnego wreszcie taki znalazłam (żadnych "losowych" danych, choćby robić pomiary po kilku sekundach - wartości są zawsze takie same, sprawdzałam go z termometrem rtęciowym i żadnych odchyleń), ale chyba nie powinnam głośno nazwy wymieniać, bo już nie raz zostałam wyśmiana, że polecam sprzęt za 600zł, jakby się czymś różnił od tych za 100zł... No, ale jak ktoś ma zdrowe dziecko, to wystarczy termometr za 100zł i raz na jakiś czas nerwy, że źle mierzy, a u nas wzrost temperatury jest bardzo niebezpieczny i muszę mieć pewny sprzęt ;)
Możesz na priv podesłać nazwę? Planujemy zmienić na taki do ucha, bo niby jest najdokładniejszy, ale chętnie przyjrzę się temu Waszemu :)
 
reklama
Do góry