reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Górne jedynki.

kubusiowa25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Październik 2016
Postów
44
Mamusie.... Chyba zaczynają nam dokuczac górne jedynki... Markotny w dzień... O nocy nie wspominając. Gorzej je (zdecydowanie mniej chętnie zarówno z piersi jak i posiłki stałe) Czy któraś mama ma może zdjęcie dziaselka jak wygląda podczas tego procesu?
 
reklama
Ja miałam bzika na punkcie robienia zdjęć, żeby móc się przyjrzeć :) Mojemu Kubusiowi cztery na raz na górze się wyrzynały :errr: i tylko takie dałam radę zrobić kiedyś zdj. :-) :)
A smarujesz swojemu dziecku dziąsła? Po konsultacji ze swoim lekarzem na noc możesz dać czopka Viburcol.
 

Załączniki

  • górne jedynki.jpg
    górne jedynki.jpg
    632,6 KB · Wyświetleń: 33 567
O matko... to był pewnie hardcor... U nas to tak nie wygląda.. To moze jeszcze nie ta faza po prostu.. Ale czuję że to idą zęby bo przy dolnych jednych też był taki nieobecny, nie spal.. U nas 'przód' dziąsla zaczerwieniony i rozpulchniony narazie.
 
Ok dzięki. Przy dolnych od takiego stanu do przebicia minely 2tyg. Zobaczymy jak tutaj.. Podobno gora wychodzi dłużej?
 
U nas również nie było większego problemu, Ignaś ma już 8 ząbków, 11.11 - 8 miesięcy, jedynie co mu bardzo dokuczało to mega duży ślinotok, lała się ślina jak woda z kranu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Idą te ząbki idą... A powiedzcie mi mamy. Znajoma poradzila dać obroną kość z nogi kurczaka żeby usmierzyc swędzenie (jako gryzak). Co o tym sądzicie?
 
Do góry