reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc wam;-)
wczoraj jakos mi sie nie chcialo siedziec przy lapku....
pralka nam sie zepsula gosciu wczoraj byl wzial ta czesc dp naprawy i dzis ma to zrobic..mam nadzieje ze to nic powaznego...cos z plyta sie stalo wyswietla mi sie F-12 a dawno juz po gwarancji pralka ma 5 lat.do tego chcialam po poludniu wlaczyc lapka to mi spadl to juz sobie odpuscilam.powaznie zaczynam sie zastanawiac nad nowym bo mnie kurwica juz bierze z tym kablem tzn wtyczka mi sie wyrobila juz i nie laczy...
mata edukacyjna przyszla ale bez jednej czesci i nie moglam tego palaka pozaczepiac taki jak sie nalezy zadzwonilam do goscia on byl przekonany ze wszystko jest ok ale znalazl ta czesc ale polamana kazal mate sobie zostawic a kase mi zwrocil lacznie z wysylka bo to jego blad a ja sobie to wczoraj zszylam na stale i mam mate za friko:-D
wy tu o odkurzaniu ..musze dzis poodkurzac bo tez juz syf mam..u mnie wychodzi ze tak 2 razy w tygodniu odkurzam i to przewaznie m odkurza.
ide dzis malej kupic kolderke i posciel bo coraz zimniej a ona pod kocykiem grubszym.
posciel tez mi przyszla i zadowolona jestem,u nas takie po 89zl a ja kupilam po 54 i dlatego wzielam dwie;-)
ezoja ja tez uwielbiam las ale teraz nie mam jak a jak juz to bloto wiec nie ma sensu...ale pewnie na wiosne bedziemy czesciej bywac.uwielbiam ta cisze i zapach lasu;-)
Madziarena mowie ci jak ja jestem sama z dwojka to jestem bardziej zorganizowana i lepiej mi wszystko wychodzi..fakt ze padam szybciej niz zwykle ale przynajmniej czas szybko leci..zanim sie obejrzysz bedzie weekend to i maz w domu.moj tez ma jechac w przyszlym tygodniu na tydzien ale nic jeszcze nie wiadomo;-).
wiecie ze ja whisky nigdy nie pilam..jakos nie bylo okazji a w zamrazalce mam wodke smakowa i lezy juz chyba z rok:-Dmam obrzydzenie do niej heheheh.
milej soboty
 
reklama
Dzis menzu ma wolne , to kawke pijemy i jedziemy na zakupy
przy okazji kupimy farbe dla mlodego i bedziemy dzis malowac u niego
on chce na niebiesko , zobaczymy :tak:pojedziemy to cos wybierzemy :happy2:

Marzenka to mialas wczoraj dzien pelen przygod :-D
wspolczuje z pralka oby nie kosztowala duzo ta naprawa :tak:
a ja mojego lapka mam przy stole ciagle ,bo bateria mi nie trzyma i musze miec ciagle do pradu podlaczony :tak:
jakos nie moge sie zebrac zeby nowa baterie kupic :baffled:

PR co tak w skrocie :rofl2:
 
dzien dobry
dopiero sniadanie niedawno zjadlam, czasu nie mialam, polecialam szybko po zakupy zakrecilam sie i juz po 11:oo:
marzenka ja tez nie pilam w zyciu whisky ani nawet czystej wodki, jedynie co wypije to piwo ale to musi stac sie cud bo nie lubie i wino ale ja lubie taka siekiere b.slodkie ale u mnie konczy sie tak ze wezme łyka i koniec reszte wylewam:-D
przygody mialas,mam nadzieje ze ci chodzi lapek
owca to ciagle cos gdzies malujecie:-) ja mam w spyilani niebiesko taki kolor niezapominajki:tak:
pr dzisiaj wolne czy w pracy? jak dzieciaki zdrowe?
madziarena dasz rade co t jest 3 tyg;-)
 
Czesc !!

wczoraj nie mialam czasu zajrzec bo z rana po sklepach jezdzilismy
potem malowanie i sprzatanie i wieczor byl juz :tak:
ale ladny kolorek taki delikatny blekitny wyszedl :tak:
Farba byla przeceniona to odrazu kupilismy dla mlodej i nastepny weekend u niej malowanko :tak:

Dzis obiadek zjemy i jedziemy do kolegi bo przywiozl nam zakupy z pl
to trzeba odebrac :tak:
i niedziela zleci :-):-)

ciacho no dni uciekaja juz polowa miesiaca i zaraz grudzien masakra...:cool2:
 
Hej.
Niby pustki tutaj, ale 3 strony czytania były :-p
My w piątek z chłopakami byliśmy u lekarza bo Janek rano jak wstał to patrzeć na niego było żal, po oczach widać było że przeziębiony, z nosa leci non stop, kaszel na szczęście sporadycznie no i u Wojtka też kaszel od takiego długiego czasu :sorry2: więc pojechaliśmy.
No i w sumie na szczęście i jeden i drugi osłuchowo czysto, dostaliśmy syrop Bronchosol i kropelki Pulneo no i do nosa wodę morską bo kropli już nie możemy bo za długo by było i maść rozgrzewającą, póki co nadal smarki ale nie wiem czy przypadkiem Jankowi zęby gdzieś z tyłu nie idą bo przedłuża się ten katar no a dla Wojtka mamy skierowanie na badania, morfologia, mocz, kał i pod kątem alergii będziemy badać ze względu na długo utrzymujący się kaszel .... I jutro nie ale może we wtorek max środę pojedziemy na badania...

A tak poza tym po staremu żadnych nowości ani poprawy.
Miłej niedzieli.
 
reklama
mycha oby skoczylo sie tylko na przeziebieniu,zdrowka dla chlopakow
owca to super ze sie udalo trafic na przeceny:-) ja bym chetnie zmienila kolor w sypialni bo od 5 -6 lat mamy ten sam tylko po remoncie byl odwierzany ale znudzil mi sie a ze nie chce mi sie malowac to zostanie jak jest:tak:
 
Do góry