reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Czesc :-)
Wczoraj trochę zaniedbałam forum, ale postaram się doczytać później.
Zaraz ogarniam chatę i siąde i na spokojnie poczytam.
Do później :-)
 
reklama
hej
ja wlasnie po drugim sniadanku:-)
u mnie dawid na mikolaja dostaje male lego i do tego kinder niespodzianke a na wigilie juz mu zamowilam tor na kulki ze bedzie mogl sobie ustawiac budowac jak chce na rozne sposoby aha i jeszcze wiertarke:-Di slodycze
a martynie niewiem dzis ide szukac prezentu...
ezoja to fajnie masz jak dziadki zaszaleja..u mnie nikt nie daje oprocz nas.
 
dzien dobry
uuu ale przymrozilo -6:eek:
oj zeby kazdy sie tak przejmowala ze nie pisze ja agnis to tetnilby zyciem watek:-p:-D
u mnie dzieciaki juz dostaly na mikolaja bo to bylo pilne ale ja juz w takie zabawki sie nie bawie
wlasnie przetrzebiłam mlodej rzeczy dwa wory śmieci, puzzle musze wydac bo tego juz nikt nie uklada
marzenka to mlody na pewno bedzie sie cieszyl
ezoja
fajnie ze u was dziadki poszaleje w sumie niech rozpieszczaja:tak:
future to dzieciaki tez super prezenty dostana
 
Widzę że temat na prezenty schodzi:-)

Naszemu małemu na mikołajki zamówiłam Lego Hobbit, takie małe ale i tak z przesyłką trochę wyszło. Ale stękał mi o tym zestawie od roku i już nie miałam serca, i do tego jakieś słodycze. Bo to są tylko MIkołajki - wiec coś drobnego.
Pod choinkę to młody chce strój Lecha Poznań, może do tego dokupię mu jakąś bluzę lub nowe halówki do gry w piłkę. Odchodzę już od zabawek bo po pierwsze jest coraz starszy, a po drugie to jest na 5 min....
Wiem ze jedna babcia na pewno mu da gre na konsole (któa i tak ja musiałam wybrać),a druga nie wiem co, byle nic dużego bo mam tych pudel po dziurki w nosie :-)
Mężowi na Mikołajki (a ma na imię Mikołaj wiec to dzień imieniowy u nas) zamówiłam i dałam już koszulke Lecha Poznan...Co on ma z tym klubem to szok :szok: A pod choinke może mu zamowie wlasnie taka ciepla bluze i taki mam pomysł na fajny scyzoryk z wieloma funkcjami i z grawerem ale musze dokładnie obczaić allegro i wybrać cos po rozsądnej cenie.

Dziś po lekcjach idę z młodym do "Spichlerza" (takie centrum kultury) i ma się odbyć ogłoszenie wynikó konkursu na kartkę świąteczną. Zobaczymy czy młody cos dostanie:-)
 
O jeszcze mi się przypomniało....maz przed wyjściem do pracy mowi do mnie tak: jak cos mi wpracy kupią na imieniny to mi na poniedzialek 4 blachy ciasta upieczesz...:szok::szok::szok:

eee...że co???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja mu na to 4 blachy? Oszalales? (Ja nie lubie piec...) I to jeszcze na 15 osób..bo jakies tam węższe grono...Nosz kur....może 2 gora ale 4??:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i foch i pewnie nie będzie odzywania się przez pol dnia:wściekła/y::wściekła/y:
 
To niech mu mamusia upiecze... :-DTo ja się zastanawiałam nad 1 sernikiem tylko na piątek w razie gdyby ktoras mamuska przylazła...bo nie wyprawiam już zadnych imieninek...zwłaszcza ze teraz nie mam sily stać przy grarach....:wściekła/y:
Oj ale mnie wkurzył:wściekła/y:
 
reklama
agnis a trzeba bylo powiedziec ze tak, jasne kochanie a w poniedziale postawic przed faktem dokonany i upiec max 2 i niech sie w ogole cieszy ze cos upieczesz:-D
ezoja bardzo zimno dzisiaj na dworze umnie juz o 22 bylo w granicach -2
 
Do góry