reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej.

Nie nadrobie Was nie ma szans.
Bylismy na chrzcinach w niedziele, a w poniedzialek zaczelo nas po kolei rozkladac. Najpierw siostra mojego M pozniej mąz Marta z druga siostra M i na koncu ja z tesciem. Nie wiem czy to jelitowka czy jakies zatrucie pokarmowe bo 3/4 osob co na chrzcinach bylo mialo to samo i w krotkich odstepach czasowych dopadalo. Ja az znalazlam sie na Sorze we wtorek bo sie tak odwodnilam, wszystko oddawalam i gora i dolem. Jednym slowem MASAKRA! dostalam kroplowki jakies lekarstwa zeby to powstrzymac i okolo 1 w nocy bylam w domu. I na L4 do konca tygodnia jestem...

A tak poza tym u nas ok, Marta zaciekawiona pisaniem literek jest, pisze juz swoje imie mama tata kot pies takie krotkie proste slowa. Dumna z niej strasznie jestem :) W przedszkolu sobie dobrze radzi, grzeczna jest wiec nie mam na co narzekac :) ale uparciuch z niej straszny jest ale to chyba wszystkie takie Marty sa...
Co do ubran to moja wybredna jest, ona to by chciala tylko w spodnicach albo sukienkach chodzic. Spodnie sa bleee ale jeszcze idzie jej przetlumaczyc ze jej zimno bedzie wiec z oporem ale zklada te spodnie...
 
niuska kope lat;-):-D zdrowka dla was, moze jakis wirus was dopadl bo nie dostaliscie wszyscy od razu tylko tak po kolei
wspolczuje soru i tego wszystkiego
my po tancach niedlugo na zebranie lece, caly dzien gdzies chodze :confused::-D
 
dzien dobry
ezoja trzeba bylo nie pic:-p to chyba cos maly ten kac skoro juz na nogach jestes;-):-D
a ja ma lenia dzisiaj i to naprawde ale musze wziac doope w troki i ogarnac chate po dzieciakach
 
ciacho jakbyś nie wiedziała, że dzieci mam :confused2:
Od rana jest MAMA ONA SIKU ZROBIŁA WYTRZYJ JĄ, albo MAMA ZRÓB JEJ HERBATĘ .... choć kanapki sam siostrze robi już to jednak herbatę ja robię. I siłą rzeczy wstać musiałam. Ale zaraz się walnę dalej... niech im tylko zajęcie najdę. Masakra 2 L wody już wypiłam :sorry:
 
reklama
Do góry