reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

larvunia ale ja ci proponuje kupic nowa butelke- bez obrazy;-) poza tym wiadomo ze najzdrowsze mleko to to z krotka data waznosci czyli w folii no i ono najtansze jest ale chyba wystepuje tylko jako 2% a dzieciaki powinny pic 3,2%
moje tylko kasze pily z butelki a po roku nawet picie pily normlanie z kubka albo jakiegos niekapka badz bidonu
 
reklama
ciach dlaczego? Sa chyba ze 10 razy wyparzone .... smoczki tylko do nich musze dokupic, chyba jeszcze gdybam czy nie bidonik jakis
 
Larvunia do mnie Ani paczka dotarla bo Ania w pracy jest:)
a co do butelek to ja Alanowi kupilam nowe chociaz mam 11 w piwnicy po Rafalr i tak sie zastanawialam czy nie zostawic ich ale tez czytalam ze co pare miesiecy powinno sie wymieniac cale butelki bo plastik sie starzeje, sciera od mycia itd. nie wiem na ile serio to brac, ale kupilam 2 nowe poki co, ale tamtych po rafale nie wyrzucam, moze jeszcze jednak do nich kiedys wroce.
a co do mleka to w butelkach jest 3.2 tyle ze ono ma juz 2 tyg waznosci wiec jest takie posrednie miedzy folia a kartonem. chociaz chyba gdzies widzialam takie swieze 3.2 w takim kartonie jak maslanki czasmi sa. z data 3 dniowa. chyba w tesco
 
reklama
Witam

Yolanta
- gratuluje, fajnie że już po i synek taki słodki.

Mycha
- no pochwal się jakoś bardziej, jakie mieszkanko, ile metrów, no cos napsiz......:-p

Ja z roboty wróciłam , zakatarzona jestem, łeb mnie napitala.Zjedliśmy obiad, tzn ja bo Młody wolał kanapkę:dry:Miałam z nim na podwórko wyjść, ale nie mam siły.Sory , że zanudzam.


larvunia - ale chyba jakieś piosenki przynosi z przedszkola, dzieci w sumie ich najszybciej się uczą. Mój właśnie najczęściej coś śpiewa, potem ja jakąś frazę wyszukuje w necie i sobie razem śpiewamy:-)
 
Do góry