reklama
 1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

  Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

  Zamknij powiadomienie

goście w domu

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez cudelf, 15 Wrzesień 2007.

 1. cudelf

  cudelf Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkich. Moja córcia czasem budzi się w nocy z krzykiem i nie daje się uspokoić, zauważyłam że jest tak tej nocy kiedy w dzień przychodzą do nas goście, ogólnie klaudia nie jest bojaźliwa i nie boi się nowych ludzi a juz szczególnie rodziny, bo przychodzą często i lubi się z nimi bawić. Zastanawiam się czy te nocne krzyki to z tego powodu, jak myślicie czy to możliwe? a może ktoś ma też taką sytuację?
   
 2. ania_77

  ania_77 Mama Marcinka i Julki

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mój Marcinek właśnie tak reaguje na część wrażeń które odbiegają od normalnego rytmu dnia. Po wizycie u kogoś czy kogoś u nas (mówię tu o dużej ilości rzadko widywanych osób) szczególnie gdy jest dość głośno. Wtedy dość często budzi się w nocy. Również tak się dzieje, gdy w ciągu dnia zdarzyły się sytuacje stresujące. Staram się wówczas wieczorem Marcina wyciszać, uspokajać żeby poszedł spać zrelaksowany.
   
 3. reklama
 4. cudelf

  cudelf Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja dopiero zauważyłam że to może być od tego i już trzy noce przespała cale(nic stresującego się nie działo w domu), teraz przynajmniej wiem kiedy może być pobudka i odpowiednio wcześnie zareagować
   

Poleć forum