reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

goście w domu

cudelf

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2007
Postów
269
Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
Witam wszystkich. Moja córcia czasem budzi się w nocy z krzykiem i nie daje się uspokoić, zauważyłam że jest tak tej nocy kiedy w dzień przychodzą do nas goście, ogólnie klaudia nie jest bojaźliwa i nie boi się nowych ludzi a juz szczególnie rodziny, bo przychodzą często i lubi się z nimi bawić. Zastanawiam się czy te nocne krzyki to z tego powodu, jak myślicie czy to możliwe? a może ktoś ma też taką sytuację?
 
reklama

ania_77

Mama Marcinka i Julki
Dołączył(a)
22 Grudzień 2005
Postów
1 531
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Mój Marcinek właśnie tak reaguje na część wrażeń które odbiegają od normalnego rytmu dnia. Po wizycie u kogoś czy kogoś u nas (mówię tu o dużej ilości rzadko widywanych osób) szczególnie gdy jest dość głośno. Wtedy dość często budzi się w nocy. Również tak się dzieje, gdy w ciągu dnia zdarzyły się sytuacje stresujące. Staram się wówczas wieczorem Marcina wyciszać, uspokajać żeby poszedł spać zrelaksowany.
 

cudelf

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2007
Postów
269
Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
ja dopiero zauważyłam że to może być od tego i już trzy noce przespała cale(nic stresującego się nie działo w domu), teraz przynajmniej wiem kiedy może być pobudka i odpowiednio wcześnie zareagować
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry