reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowe dania dla maluszków, czyli kontrowersyjne SŁOICZKI

a jak dodajesz te żółtko ??? to znaczy w jakiej postaci ??? gotujesz jajko i ugotowane żółtko czy jak ??? napisz wszystko to i ja bede dawać

 
reklama
żóltko gotuje na twardo i na poczatek -zalecenie pediatry-dawac 2 razy na tydzień jak wszystko oki to co 2 dzień pół zółtka.Rozdrobnić maksymalnie i dodać do zupki warzywnej i rozmieszać. Smacznego
 
Moje dziecko bardzo chetnie jadlo owoce ze sloiczkow z naturalnym jogurtem.Do tego dodawalam jej pokruszone biszkopty.Pychotka na podwieczorek.
 
Renee pisze:
Moje dziecko bardzo chetnie jadlo owoce ze sloiczkow z naturalnym jogurtem.Do tego dodawalam jej pokruszone biszkopty.Pychotka na podwieczorek.

no moja mala je nutramigen wiec nie bardzo dawac jej naturalny jogurcik ... :p
 
moze i ja jutro sprobuje z zoltkiem - cy lepiej sie najpierw poradzic pediatry bo wizyte mam 13 - jak myslicie ???
 
Moje dziecko tez jadlo na poczatku Nutramigen,a potem Bebilon Pepti.Teraz jest na zwyklym Bebilonie,bo objawy alergii znikly i zaczela przybierac na wadze,mimo refluksu i ulewan.
 
O TO TWOJE MALE MA REFLUKS ... ktorego stopnia
a powiedz w jakim wieku przeszlo na Bebilon Pepti - bo ja tez sie zatsanwaim nad zmiana mleka ,...


i jak przyjelo zmiane ... nie bylo rewelacji brzuszkowych
 
Na szczescie refluks mamy juz za soba.Zuzia ma juz dwa lata,ale do roku potrafila jeszcze ulewac.Przezylam z nia horror w pierwszych miesiacach zycia.Potrafila ulac wszystko co wypila i nie przybierala na wadze.Zageszczalam jej Nutramigen Nutritonem.Nie chciala pic Nutramigenu ze wzgledu na smak.Mnie sama odrzucalo od tego mleka.Jak miala okolo 7 miesiecy zmienilam jej mleko na Bebilon pepti i wszystko bylo ok.Nie podawalam juz Nutritonu,bo coraz mniej ulewala i zaczela przybierac.A jak skonczyla rok przeszlam za rada lekarza na zwykly Bebilon.
 
Acha!Tuska21 pytalas ktorego stopnia refluks.W wypisach ze szpitala ma napisane,ze to byly cechy refluksu zoladkowo-przelykowego.Wiec to pewnie nie do konca obejmuje istote tej choroby.Bo o ile wiem to refluks jest choroba przewlekla.A Zuzia na szczescie juz z tego wyrosla.
 
reklama
tusia wg mnie z tym zółtkiem to jesli masz obawy to spokojnie poczekaj do 13. Ja miałąm 29 grudnia i tez wczesniej sama nie wprowadzałam. 5 dni cie nie zbawi a moze bedziesz spokojniejsz ;) pozdrawiamy
 
Do góry