reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gra na instrumencie

Krystek99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Październik 2017
Postów
37
Hej!

Chciałbym zapytać czy ktoś z was może mi polecić jakąś szkołe muzyczną/osobe prywatną która prowadzi nauke gry na instrumencie? Zastanawiam sie nad zapisaniem dziecka na skrzypce/fortepian/perkusję (jeszcze nie wiem co bedzie dla niego najlepsze) i powoli sie rozgladamy za alternatywami :)
 
reklama
Może podaj więcej szczegółów, jak chociażby właśnie to o jakie miasto dokładnie chodzi i wtedy będziemy mogli polecić dobrą szkołę lub prywatne lekcje gry na instrumencie.
 
Też mam takie zdanie, nie widzę potrzeby aby zapisywać dziecko na siłę na wszelkie dodatkowe zajęcia. rozumiem jeden raz aby je zachęcić, natomiast nie notorycznie bo to nie prowadzi do niczego dobrego, wręcz zniechęca.
 
nie sprawdzałem, ale dzięki za informacje, wszystko sie przyda :) tzn juz sie troche rozeznawałem ale nie sprawdziłem wszystkiego :)
 
reklama
Do góry