reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

wrublik7

maj'08 grudzień'10 maj'12
Dołączył(a)
14 Listopad 2007
Postów
4 145
Miasto
Ol-ek
Zobacz załącznik 418826
fotografie_20dzieci_20-_20geddes_20-_2046.jpg

Kolejne rodzeństwo naszych grudniaczków, czyli jak to być starszemu w rodzinie :-D


Ainah21

siostrzyczka Maja

18 II 2012


Wrublik7

braciszek Michałek

9 V 2012


Asiula33

siostrzyczka

06 VI 2012


Ewa86

siostrzyczka Anielka

28 VII 2012



Thinka

siostrzyczka Laura

16 VIII 2012



Pati.b

siostrzyczka Weronika

22 IX 2012

Agbar

braciszek Michałek

IX 2012


Antylopka

braciszek Kacper

16 X 2012



Sarka

braciszek Oliwierek

7 XII 2012




Gosia B.

braciszek Julek

14 II 2013





Smile

braciszek Franek

14 IV 2013



Cwietka

braciszek

VIII 2013


Ewa86

siostrzyczka/braciszek

III 2014


 
Ostatnia edycja:
reklama
wrubiku a o płci nic jeszcze nie wiadomo? Chcecie poznać? Brzusio sliczny:)

Olcia może będzie wiadomo jak za 3 tygodnie pójdę na połówkowe. Dziś tylko "wymęczyłam" od lekarza czy na pierwszy rzut oka wszystko z dzidzią w porządku, kazałam lekarzowi posprawdzać rączki nóżki... :-D poweidział że raczej wszystko jest, ale przez to długie niepokojące krwawienie, muszę uważać i leżeć.
a płeć to bym chciała się dowiedzieć z racji praktycznej wiedziałabym czy mam trzymać sukieneczki, czy podać dalej bo tego się skupia trochę przy trójeczce dzieciaczków :rofl2:
 
no nie mogę- do chwili obecnej twardo stałam że więcej dzieci niet- no a teraz zobaczyłam tą listę i cholibka....tak mi się trochę chce :baffled::-D
 
Wrublik ja będę miała raczej późniejszy termin bo owulacja mi się przesunęła. Jak już coś konkretnie będzie wiadomo to dam znać. Brzuszek piękny! :tak:
 
Fajnie tak czasem poczuć ciążowe klimaty:-D

wrublik wątek super i jak najbardziej na miescu:tak:Brzusio bardzo ładny no i wcale nieduży:) ale co to znaczy że lekarz mówi "raczej wszystko jest":szok: ale chyba tak po prostu napisałaś:-)

mamolka ja jestem pewna że przyjdzie Ci jeszcze ochota na córkę:-D, jeszcze tyyyyle czasu masz na rodzenie dzieci że zdąży ci się zachcieć:-p :-pMi po W. sie długo nie chciało, w końcu jak przyszła ochota, instynkt znów się obudził to nie było zmiłuj:-D I teraz tez wiem że mi się zachce, bo juz teraz mi się chce:-D ale na razie o inne rzeczy musze zadbać, obstawiam czas jak mała pójdzie do przedszkola:tak:
 
reklama
ale co to znaczy że lekarz mówi "raczej wszystko jest":szok: ale chyba tak po prostu napisałaś:-)

tak napisałam, bo ja ostatnio tak schizowałam, czy mi dziecko się dobrze rozwija i czy ma rączki nóżki... no więc ma
a brzusio już jest dobrze widoczny - nie tak jak w poprzedniej ciąży, długo długo nic
 
Do góry