reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dorotka to co Ty jesz??

I co je malenstwo jak Ty nic nie jesz?

Sprobuj pojedynczo wprowadzac nowe produkty. Zacznij od jednego i zobaczysz jak dziec zareaguje, potem druie, potem trzecie. Nie mecz siebie ani maluszka, bo moze wcale az tak to jedzonko mu nie szkodzi. Ja jem juz dokumentnie wszystko. Ciemne pieczywo, fasole, soje, smazone, pieczone, mleczne, kapusciane, grochowe. Pewnie mam troche szczescia, bo ani jedno ani drugie dziecko nie mialo kolek, ale powolutku, powolutku i napewno cos sie pysznego znajdzie:))
 
Ja skończyłam w sumie trzy kierunki studiów i teraz jestem księgową ale mogłabym także uczyć fizyki i informatyki tylko musiałabym zrobić blok pedagogiczny... i tak się właśnie zastanawiam czy jak mała troszkę podrośnie nie zainteresować się tym tematem:)
 
Justynko, to wrzuć proszę linka, bo ja tez czegoś takiego szukam i kiedyś widziałam w necie, ale nie pamiętam gdzie i jak się to dokładnie nazywało.

wiesz co nazywa sie to kiddy board albo bggy board ! tylko drogie cholerstwo a używane na alegro tez bez atrakcji ale na niemieckim ebay duży wybór i nawet nowe nie takie drogie !


dziewuszki jak radzicie sobie z niejadkami???

ja juz odpuszczam bo zeby jadła to bym musiała codzienie zuper pomidorową robić a tak to dziubie tylko !


Dziewczyny - w co się bawicie ze szkrabami?? Gadaacie do nich?? Czytacie im, albo śpiewacie?? Co robicie?? Ja nie mam doświadcznia - podpowiedzcie coś. Bo moja mała nieraz leży sobie w łóżeczku i się rozgląda grzecznie - czy ja mam jej przezkadzać?? Jak spędzacie z dzidzią dzionek??

moja uwielbia patrzec na moją twarz :-) śpiewam jej śmieje sie miny robie ! albo lezy na macie i pokazuje jej rózne grzechotki itp albo chodzimy sobie po domu i opowiadam jej ! no a jak z Liwią jestem to i w chowanego albo berka sie bawimy :-D


Dziewczyny tak z ciekawości... w jakich zawodach pracujecie?:)

w fotografii pracuje !
 
Hey laseczki :-)


Mój mężulek został dzisiaj magisterm ekonomii i jego praca została oceniona na 5 oraz wyrużniona :-) Mam nadzieję,że teraz szybciej lepszą pracę znajdzie.


Oli czuję się dobrze tylko w dzień mało śpi no bo to już duża pannica jest i woli gadać oraz oglądać obrazy:-)

Ja czekam na okres aby móc zacząc brać tabletki anty a tu nic...


Pytia nie przejmuj się bo w małżeństwie już tak jest:-)
 
brawo dla Marzycielkowego męża ! ale masz zdolniacha w domu !!!

a propos tabletek to dlaczego musisz czekać na okres, chyba ze przy tych normalnych tabletkach trzeba !?
a kto zażywa Azalie itp ? jak to stosujecie i miałście w międzyczasie jakies plamienie ?
 
brawo dla Marzycielkowego męża ! ale masz zdolniacha w domu !!!

a propos tabletek to dlaczego musisz czekać na okres, chyba ze przy tych normalnych tabletkach trzeba !?
a kto zażywa Azalie itp ? jak to stosujecie i miałście w międzyczasie jakies plamienie ?


dzięki :-)

na okres muszę czekać bo od pierwszego dnia miesiączki się je bierze.
 
reklama
Do góry