reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Asiulkaa mi pasuje nawet jutro...z tym ze jestem bez auta bo mąż ma 1 zmiany. Więc zapraszamy do siebie ;-) oczywiście jeśli Zuzia nam na to pozwoli :p
 
reklama
Dzień doberek:tak::tak: U nas też wakacje pełną gębą bo Nata się zbuntowała i nie chce już chodzić do przedszkola:sorry2: Na razie trolujemy w domu a w czwartek ruszamy na podbój dinozaurów:tak::tak::tak:


Kana kciuki za w miarę szybki i bezbolesny poród :-)
 
Kochane Majeczka urodziła sie o 5:14 tutejszego czasu, ważyła 3150g :) jest śliczna, pięknie najadla sie mleczka i teraz ziuzia:)
Wieczorkiem wracamy do domku... Dodam ze porod ekspresowy tutaj byliśmy o 4:15, o 5 wiezli mnie pedem na porodowke bo pełne rozwarcie i pach i 5:14 była Maja :)

dziekuje za kciuki:)
 
reklama
Do góry