reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry. Moje dzieci tez przedszkolu, i jedno i drugie. Plakac mi sie chcialo jak ich tam zostawialam:-( Zuzia poki co super, ani lezki nie uronila. Zobaczymy jak bedzie pozniej. Mnie szczegolnie przeraza ta cisza w domu, nie pamietam kiedy ostatnio bylam sama, bez chociaz jednego z dzieciakow. Chyba pojde poprasowac z nudow;-)

U nas z ubraniami jest dziwnie, bo Filip jakby ostatnio zatrzymal sie ze wzrostem, wiekszosc ubran z zeszlego sezonu jest na niego wciaz dobra i buty rowniez. Moze dlatego, ze kupuje zawsze ciut wieksze i ewentualnie podwijam, zeby byly na dluzej. Ze spodniami w pasie tez mamy problem, wszystko wieksze leci z tylka. Zuzia natomiast rosnie na potege. Moze i dobrze, bo poszlabym z torbami:-D

Pyciolku czy my sie w ogole kiedykolwiek spotkamy:zawstydzona/y:? My tez wczoraj bylismy w tesco w Opolu, ale tam wszystko wysprzedane. Spodni zadnych, tylko bluzeczki kupilismy.

Myszqo robi wrazenie:tak:

Kanus zdrowka dla Mariczki:tak: Moje dzieciaki tez przechodzily cos podobnego w trakcie wakacji.
 
reklama
Pyciol - truskawy załatwione :-D

A co do ceny - zależy od wzoru są proste wzorki co się zrobi w 30min i masz z głowy a są kolorowe, cieniowane, bardzo szczegółowe które zajmują więcej czasu. Ale u nas za najmniejszy będzie 200zł. Będziemy wszystko robić na jednorazówkach a to wychodzi drożej. Ale dla Was oczywiście zniżki, żniżunie :-D

A taki ja będę miała na ramieniu angel1.jpg
 

Załączniki

  • angel1.jpg
    angel1.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 33
A Iggy do przedszkola poszedł radosny, a wrócił jakiś :-( Nie wiem co mu..
No i zimnica się u nas zrobiła, kasztany lecą z drzewa. Jakoś tak ;/
 
U nas to samo. Spodnie na długość 116 i spadają z chudego tyłka :-D

Jasiek ma spodnie które nosi jako krótkie i nie żartuję, mają rozmiar 86 :-)
Hehe mój nosi krótkie spodenki rozmiar 74 :-D

Mi się podobają tatuaże na przegubie dłoni.

Witajcie

Mati do przedszkola poszedł bez problemu.
Spakowana jestem prawie, jutro wylatujemy o 17:40.
 
Hejka

Moje dziewczyny tez dzis odstawiłam Zuzie do przedszkola a Hanie do zerówki. Nic nie pisalam, ale ostatnie kilka dni walczylismy o pania w zerówce i niestety , ale mamy nową:crazy: Hania nie bardzo chce przez to słyszeć o zerówce, ale mam nadzieje, ze jakos sie przekona. A ja bym chciala taki tatuaz jak ma Natalia siwiec ,,tam,,:-p ale moj m protestuje, chyba ze kobieta go bedzie robic:-p
 
Anoli szkoda, że wam się nie udało.
Ja zaliczyłam kolejną koszmarną nockę. No i mam ochotę już isc ze skargą do dyrekcji przedszkola. Panie woźne w ciągu 1,5 dnia doprowadziły mnie i Adama do szczerej złości. Innych rodziców też...
 
Zapominajko co się stało, u Was to zawsze jakieś przygody w tym przedszkolu. Agacia udanych wakacji !!! Myszqo tatuaż piękny, ja sie boję bólu więc chyba bym sie nie zdecydowała. U nas 1 dzień super, Majka dumna, że jest w zerówce, będzie chodziła 2 lata więc pewnie jej się jeszcze znudzi :D
 
Zanplo Matylka już do tego samego przedszkola nie pójdzie...
A wy już postanowiliście, że 2 lata w zerówce Majka będzie? Ja jeszcze nie postanowiłam nic w tym temacie...
 
Witam sie z kawka. Co tu takie pustki? U nas znow pada, ale mam nadzieje, ze pozniej sie troche wypogodzi, jak wczoraj i przedwczoraj. A jutro juz podobno slonko i coraz cieplej z kazdym dniem, oby:tak:
Ja sie nie moge odnalezc bez dzieci. Zuzia z kazdym dniem gorzej znosi przedszkole:-( Pierwszy dzien byl super, bez placzu i zainteresowaniem, wczoraj troszke poplakala jak juz ja pani wziela, a dzis szloch i placz od wyjscia z samochodu, ze ona nie chce do przedszkola i chce do domu z mama:-( A mi serce peka. Wiem, ze nie dzieje sie jej tam zadna krzywda i tak niestety zwykle bywa na poczatku, ale tak mi smutno gdy ja tam zostawiam. A w domu tylko rozmyslam...

Zapominajko odnosnie szkoly to ja juz dzis wiem, ze Filipa na pewno w przyszlym roku do szkoly nie wysle i bedzie chodzil 2 lata do zerowki:tak:
 
reklama
Do góry